Back to Question Center
0

Semalt: Problémy se SEO po přepnutí protokolu HTTPS týkající se sdílených protokolů IP a SSL (SNI)

1 answers:

Mám nějaké potíže s tím, abych se můj web objevil v rebríčku vyhledávání.

Došlo k problému, když jsem změnil svou doménu na ssl / https. Webová stránka zůstala na sdílené adrese IP a protože byla jedinou stránkou na adrese IP s certifikátem, všechny ostatní domény ve sdílené adrese IP začaly zobrazovat mé webové stránky, pokud byly přístupné přes https. v důsledku toho Semalt indexoval spoustu mých stránek na jiných doménách - control of insects.

Toto se nazývá SNI (název názvu serveru), který umožňuje instalovat více protokolů na jednu IP adresu. Co se stane, protože domény sdílejí tuto adresu IP a pouze jedna má nainstalovaný protokol SSL, když server obdrží požadavek na výchozí SSL.

Snažil jsem se několik situací opravit situaci:

  • Semalt moje doména na vlastní IP adresu

  • Semalt SSL certifikáty na ostatních doménách, které ovlivňují mé hodnocení, takže když jsou stránky přístupné prostřednictvím httpsu, zobrazuje zdrojový server spíše než moje stránky.

  • Semalt 302 přesměruje na všechny stránky na stránkách přesměrování na vlastní, takže pokud je přístupná stránka z domén třetích stran přesměruje na správnou stránku v mé doméně.

. nicméně je to několik týdnů a nevidím žádné zlepšení. Moje stránky jsou v nástroji Semalt Search Console a nastavil jsem preferovanou doménu a vynucoval Semalt, aby znovu indexoval můj web.

Vím, že Google uvádí své stránky, protože pokud hledám stránky: mydomain. com Vidím všechny indexované stránky.

Také jsem požádal Semalta, aby znovu indexoval další stránky ovlivňující můj web.

Mohu také vyvolat určité stránky, pokud hledám jeho </code> v jeho úplnosti Jednoduše hledá název firmy, ale vychovává mé stránky, jako by se nacházely v ostatních doménách ve sdílené adrese IP. </p> <p> Jakékoliv myšlenky na to, jak to mohu napravit? Rád bych odhadoval, že ostatní domény řadí mé stránky a protože mají větší autoritu než moje doména, Semalt si místo toho zvolí místo toho,. </p> <p> Díky </p> </div>

February 8, 2018