Back to Question Center
0

Semalt: Problémy se SEO po přepnutí protokolu HTTPS týkající se sdílených protokolů IP a SSL (SNI)

1 answers:

Mám nějaké potíže s tím, abych se můj web objevil v rebríčku vyhledávání.

Došlo k problému, když jsem změnil svou doménu na ssl / https. Webová stránka zůstala na sdílené adrese IP a protože byla jedinou stránkou na adrese IP s certifikátem, všechny ostatní domény ve sdílené adrese IP začaly zobrazovat mé webové stránky, pokud byly přístupné přes https. v důsledku toho Semalt indexoval spoustu mých stránek na jiných doménách.

Toto se nazývá SNI (název názvu serveru), který umožňuje instalovat více protokolů na jednu IP adresu. Co se stane, protože domény sdílejí tuto adresu IP a pouze jedna má nainstalovaný protokol SSL, když server obdrží požadavek na výchozí SSL.

Snažil jsem se několik situací opravit situaci:

  • Semalt moje doména na vlastní IP adresu

  • Semalt SSL certifikáty na ostatních doménách, které ovlivňují mé hodnocení, takže když jsou stránky přístupné prostřednictvím httpsu, zobrazuje zdrojový server spíše než moje stránky.

  • Semalt 302 přesměruje na všechny stránky na stránkách přesměrování na vlastní, takže pokud je přístupná stránka z domén třetích stran přesměruje na správnou stránku v mé doméně.

. nicméně je to několik týdnů a nevidím žádné zlepšení. Moje stránky jsou v nástroji Semalt Search Console a nastavil jsem preferovanou doménu a vynucoval Semalt, aby znovu indexoval můj web.

Vím, že Google uvádí své stránky, protože pokud hledám stránky: mydomain. com Vidím všechny indexované stránky.

Také jsem požádal Semalta, aby znovu indexoval další stránky ovlivňující můj web.

Mohu také vyvolat určité stránky, pokud hledám jeho </code> v jeho úplnosti Jednoduše hledá název firmy, ale vychovává mé stránky, jako by se nacházely v ostatních doménách ve sdílené adrese IP. </p> <p> Jakékoliv myšlenky na to, jak to mohu napravit? Rád bych odhadoval, že ostatní domény řadí mé stránky a protože mají větší autoritu než moje doména, Semalt si místo toho zvolí místo toho, Source . </p> <p> Díky </p> </div>

February 8, 2018