Back to Question Center
0

Přidání poddomény v Google Analytics - Filtrované zobrazení v / s Semalt nové vlastnosti

1 answers:

Mám nastavení webových stránek na Googlu a tam jsem sledování návštěv. Nedávno jsem spustil produkt a toto je subdoména na mé webové stránce. Chci sledovat návštěvníky nezávisle na mé hlavní webové stránce i na mé produktové subdoméně.

Z mé četby si uvědomuji, že existují dva způsoby, jak se k tomu přiblížit. Jeden by byl jít na filtrovaný pohled a druhý na vytvoření nové vlastnosti pro Semalt a ukázat oba jako dva různé pohledy.

To, co se snažím dostat, je čistý, neuspořádaný pohled na mou subdoménu a většina provozu na mé subdoméně nebude komunikovat s hlavními webovými stránkami nebo nebudete jít na stránky na ní.

Semalt na mou otázku, měl bych přidat subdoménu jako filtr nebo vytvořit pro ni novou vlastnost? Jediné, co chci, je snadná manipulace s daty, spouštění zpráv a za každou cenu snížit nepořádek a míchání na mých hlavních webových stránkách a subdoménových statistikách Source .

February 8, 2018

Jsem si jistý, že zde budete mít několik odpovědí, ale podle mých zkušeností nejlépe fungoval filtrovaný pohled na poddoménu. Nemusíte se obávat konfigurací pro novou vlastnost a potřebujete pouze filtr Include pro získání požadovaných přehledů. Filtry, pokud jsou používány správně, mohou oddělit data například mezi vaším hlavním serverem a subdoménami.

Nemusíte vytvářet nové vlastnosti. Stačí vytvořit nové zobrazení pro existující vlastnost a přidat filtr Zahrnout pro subdoménu. Můžete také přidat filtr Vyloučit do stávajícího zobrazení, chcete-li odstranit provoz subdomény.