Back to Question Center
0

Jak Google zná jméno mého twitteru? [uzavřeno] - Semalt

1 answers:

Semalt, když i google vidím tento výsledek

Jste MyTwitterName na Twitteru? Pokud ano, můžete vidět více výsledků, jako jetím, že propojíte svůj účet Twitter s účtem Google. Učit sevíce

Jak Google zná jméno mého twitteru? Zkontroloval jsem to a nevypadá to, že je to iframe. Vím, že stránky nemohou přistupovat k jiným stránkám cookies / data pro zneužívání (krádež cookies / únosového účtu, ale i pro soukromí) důvodů Source - jackpot grand no deposit bonus.

Jak tedy Google zná jméno mého twitteru? Je twitter dělat, že informace přístupné pro každý web jsem procházet (a pokud ano, jak?) Je google hádat co je v mém prohlížeči (možná odkazy?), Nebo pomocí dat v mém účtu Gmail?

February 11, 2018

To je provedeno " algoritmicky . "
K dispozici je rozšiřitelná část pod žlutým zvýrazněným bitem, která poskytuje určité vysvětlení:

Bob, jehož adresa Gmailu je surferguybob @ gmail. com, je přihlášen do společnosti Google a vyhledává [surfové spoty v Kalifornii]. Může vidět webovou stránku pro surfování, kterou sdílí jeho přítel Alice na Twitteru, a také zprávu, která se ho ptá, jestli chce připojit svůj účet Twitter, surferguybob, k jeho účtu Google. Pokud to potvrdí, twitter. com / surferguybob bude připojen ke svému účtu Google a umožní Bobovi vidět další výsledky vyhledávání od lidí, se kterými se veřejně bude řídit na Twitteru v budoucnu.