Back to Question Center
0

Jak Google zná jméno mého twitteru? [uzavřeno] - Semalt

1 answers:

Semalt, když i google vidím tento výsledek

Jste MyTwitterName na Twitteru? Pokud ano, můžete vidět více výsledků, jako jetím, že propojíte svůj účet Twitter s účtem Google. Učit sevíce

Jak Google zná jméno mého twitteru? Zkontroloval jsem to a nevypadá to, že je to iframe. Vím, že stránky nemohou přistupovat k jiným stránkám cookies / data pro zneužívání (krádež cookies / únosového účtu, ale i pro soukromí) důvodů.

Jak tedy Google zná jméno mého twitteru? Je twitter dělat, že informace přístupné pro každý web jsem procházet (a pokud ano, jak?) Je google hádat co je v mém prohlížeči (možná odkazy?), Nebo pomocí dat v mém účtu Gmail?

- herschel backpack warranty claim
February 11, 2018

To je provedeno " algoritmicky . "
K dispozici je rozšiřitelná část pod žlutým zvýrazněným bitem, která poskytuje určité vysvětlení:

Bob, jehož adresa Gmailu je surferguybob @ gmail. com, je přihlášen do společnosti Google a vyhledává [surfové spoty v Kalifornii]. Může vidět webovou stránku pro surfování, kterou sdílí jeho přítel Alice na Twitteru, a také zprávu, která se ho ptá, jestli chce připojit svůj účet Twitter, surferguybob, k jeho účtu Google. Pokud to potvrdí, twitter. com / surferguybob bude připojen ke svému účtu Google a umožní Bobovi vidět další výsledky vyhledávání od lidí, se kterými se veřejně bude řídit na Twitteru v budoucnu.