Back to Question Center
0

Co jsou injekce SQL? - Insight From Semalt

1 answers:

SQL Injection je obyčejný hack, který většina hackerů najde až do dneška. Tento útokmohou ohrozit bezpečnost a soukromí při používání webových stránek. Využívá zranitelnost kódu webu, který představuje bezpečnostní otvor,které mohou hackeři přistupovat k databázi webu. Z tohoto konceptu trvá snaha zkušených hackerů najít kořen apřístup k serveru ze vzdáleného místa prostřednictvím sítě. Pomocí nástroje SQL Injection můžete sbírat informace z webových stráneknapříklad uživatelské jméno, hesla a informace o kreditní kartě.

Strukturovaný jazyk dotazů (SQL) je programovací jazyk, který umožňuje počítačpro přístup, úpravy nebo zápis dat na serveru. SQL Injection pracuje na některých typech serverových databází, které představují tento typzranitelnost. Některé z databází podléhajících tomuto útoku zahrnují MS SQL Server, Oracle, Access, Filemaker Pro a MySQL. Od az pohledu programátora, každý formulář online nebo políčko pro zadávání textu poskytuje možnost spustit příkaz k serveru. NikChaykovskiy, Semalt Senior Customer Success Manager, vysvětluje, že hackeři využívají tuto zranitelnost v takových databázích a dosahují mnoha útoků.

SQL Injekce v práci

Většina webových stránek podporuje některé formy, kdy uživatel může zadat některé údaje..Tentošance je jediný způsob, jakým mohou klienti komunikovat se stránkami a pod kontrolou některé jejich potřeby a řešení. Políčka, která mohouumožňují vstupní příkazy, jako jsou například formuláře, tabulky, požadavky na podporu, tlačítka pro vyhledávání, pole pro poznámky, pole pro zpětnou vazbu, registraceformulářů a přihlašovacích formulářů. Server čte data z těchto formulářů jako příkaz, který uživateli umožňuje upravovat a měnit informacena serveru. Některé techniky k potlačení tohoto útoku mohou zahrnovat šifrování informací na formuláři před vstupem na server.

SQL Injection útoky využívají tuto šanci. Na serveru existuje riziko, kterévětšina hackerů používá ke spuštění dalších druhů příkazů pro tento útok. Zločinci ohrožují bezpečnost serverů tím, že jinýmtypy příkazů k serveru. Tento útok může vystavit cenné informace, jako jsou všechny informace, které jsou k dispozici v podobě zadávání textu.Navíc hacker může nahrávat soubory, stahovat, upravovat, nahrazovat nebo mazat soubory přítomné na serveru těchto databází. Toje při tvorbě webových stránek důležité používat bezpečnostní kód.

Závěr

Aby každý obchod s elektronickým obchodem fungoval efektivně, musí existovat některédostatečná úroveň bezpečnosti počítačové bezpečnosti. Vyrábíme však weby zaměřené na technickou stránku, která umožňuje obchod nebo nákupod kupujícího. Hackerův záměr není nikdy zvážen a celý proces je tak zranitelný. SQL Injection je zvláštnítyp hack, který využívá zranitelnost většiny kódů webových stránek. Hacker může získat přístup na server a provádět některé z hlavníchhacků a útoků. Tento druh zranitelnosti ohrožuje bezpečnost webových stránek, což může způsobit selhání SEO. Můžešpoužijte tuto příručku, abyste se vyhnuli útokům SQL Injection na vašem webu. Navíc můžete své klienty citlivě upozornit na blížící se nebezpečí a udržet jejsou bezpečné před útokem Source .

November 23, 2017