Back to Question Center
0

Další značky a názvy značek Optimalizace s Semalt

1 answers:

Důvod, proč se lidé rozhodnou zahrnout obrázky do textu, je posílit poselství obsažené v nich a přitahovat lidi, aby si je mohli přečíst. Frank Abagnale, Semalt Customer Success Manager, říká, že byste měli vždy zapamatovat přidávat jiné atributy do obrázků, které hodláte umístit. Značky Alt a nadpisy zdokonalují dostatečný text pro vyhledávačů , aby je mohli procházet, aby se zvýšila viditelnost. Alt tag shrnuje vše, co vidíte na obrázku slovem.

Další značky a titulky

Značky Alt a title nejsou technicky tagy a pouze informují o obsahu a funkci obrazu na této stránce - black and white sinamay hat. Čtenáři obrazovky také spoléhají na alter tagy, které popisují nevidomým a zrakově postiženým lidem, o čem je obraz všeho.

Všechny obrázky tedy musí obsahovat jiné značky. Neposkytují pouze vaši SEO, ale také pomáhají lidem se zrakovým postižením pochopit použití obrázku v příspěvku. Názvy atributů v článcích nemusejí mít, ale v některých případech se mohou ukázat jako přínosné. Nicméně jejich opuštění by neublížilo váš článek.

Lidé, kteří používají obrázky ke zvýšení vizuální přitažlivosti příspěvku samotného, ​​by měli přestat dělat tak, protože by měli být v CSS a nikoli v článcích HTML. že změníte obrázky, použijte atribut null, který ponechává popis prázdný.Pokud čtečky obrazovky narazí na takový obrázek alt tag, prostě to přeskočí .

Alt Text a SEO

Společnost Google trvá na tom, že její uživatelé by měli vytvářet pro své obrázky jiné texty, neboť si na ně kladou velkou hodnotu. Například podle analýzy Yoast SEO obsah musíte mít alespoň jeden obrázek s alt značkou, která se zaměřuje na klíčové slovo nebo frázi, která zvýší kvalitu vašeho článku. Nicméně, i když to uživatelé dělají, neměli by spamovat klíčové slovo do všech ostatních tagů. Značky alt a nadpisy, které obsahují klíčová slova, by měly jít ruku v ruce s vysoce kvalitními a souvisejícími obrazy.

Pokud je k dispozici klíčové slovo, které může lidem pomoci najít obsah na obraze, nezapomeňte jej zahrnout do jiného textu.

Atributy Alt a Title v WordPress

Dalším místem, kde můžete používat značky alt a title, je obrázky, které nahráváte v příspěvcích WordPress. WordPress přiřadí titulní značku jako výchozí alt značku, pokud ji majitel zapomene připojit k jeho obrazům. Zkopíruje text nadpisu z popisu názvu a vloží jej do atributu alt tag. Je to lepší, než mít atribut empty alt, ale je stále slabý v zlepšování dostupnosti vašeho webu.

Udělejte si čas na vytvoření informativního alt tagu a vložte ho do obrázkových příspěvků. Rozhraní WordPress vám umožní ručně přidat alt text klepnutím na obrázek a vybrat upravit.

Jediný způsob, jakým image SEO může mít prospěch z vašeho článku a následných příspěvků je, pokud dostanete drobné detaily správně. Kromě toho nezanecháte zrakově postižené osoby z vašeho obsahu.

November 24, 2017