Back to Question Center
0

DDoS Attack - Semalt Expert vysvětluje, jak chránit váš server

1 answers:

Zabezpečení webu se stalo kritickým problémem pro webmastery v posledních letech. To je splatnéna hrozbu hackerských útoků spáchaných kybernetickými zločinci. Jedním z hlavních zájmů každého webmastera je Distributed Denial of Service(DDoS).

Správce úspěchu zákazníka společnosti Semalt ,Andrew Dyhan, poskytuje pohled na podstatu útoku DDoS, který vám pomůže zastavit hackery zpomalit server.

DDoS je běžná forma útoku, kterým čelí webmasteři. Na nejzákladnější úrovni útokuje zaměřena na zpomalení vašeho webu, ale přináší potenciál rozbití vašeho webu a znemožnění jeho návštěvnosti.

V případě útoků DDoS namířených proti webové aplikaci získá softwarepřetížené hackery. Výsledkem je, že aplikace nemůže správně zobrazovat požadované webové stránky.

Chcete-li server s aplikací, který je spuštěn, zatlačit, je útok DDoS zaměřen na následující:

  • Prostor na pevném disku
  • Paměť serveru
  • Databázový prostor
  • Použití procesoru
  • Systém pro zpracování výjimek pro aplikace
  • Šířka pásma sítě
  • Bazén pro připojení k databázi

DDoS útoky proti webovým aplikacím zahrnují:

1. Zastavení připojení k databázi aplikací vytvořením dotazů náročných na procesor.

2. Narušení služby osobě nebo systému, včetně zablokování uživatelepřístup k webu neplatnými pokusy o přihlášení, které vedou k pozastavení účtu..

3. Záplavy webových aplikací ve snaze zastavit normální provoz z návštěvy webu.

DDoS útoky se staly metodou volby pro hackery, protože jsou téměřnemožné chránit proti, levné provést a ovlivnit mnoho uživatelů. Většina času, všichni profesionální hacker potřeba je dostatek zdrojůa zranitelným cílem, aby se web stal offline.

Jak tyto útoky fungují?

útoky DDoS začínají jedním hackerem nebo několik hackerů, kteří nastavují řadubot systémy. Hacker pověřuje jednotlivé boty, aby řídili provoz na konkrétní místo konzistentně a současně, což normálně dávátlak na server serveru.

Pokud bot systémy mají velkou síť, tlak na serveru může přinéstwebová stránka mimo provoz. Přestože tyto útoky nutně nevystavují osobní informace ve srovnání s jinými hackerskými technikami, mají stále negativní charakterdopad na společnosti, které se hodně spoléhají na čtenářství a online prodeje. Útoky DDoS mohou stát podnikům více než 500 000 dolarů.

Tyto útoky přinášejí potenciál poškozovat pověst značky a dávánínesprávný dojem uživatelů. Když se to dopustí obchodním rivalům, poskytují svým konkurentům hranice tím, že jim umožní vytvořit silnější,renomovanou obchodní značku ve srovnání s vaší zdánlivě nespolehlivou značkou. V některých případech počítačové zločince ohrožují webmastery, aby pokračovalinarušují služby, dokud nedostanou určitou částku peněz.

Navíc mohou být data získaná útokem DDoS použita hackery k útokuv budoucnu. Obvykle jsou následné útoky jednoduše příležitostné a objevují se, když si útočníci uvědomí, že lokalita je velmi zranitelnácož z něj dělá snadný cíl pro složitější útoky v budoucnu.

Ačkoli útoky DDoS je těžké zabránit, lze je spravovat pomocí stránek SiteLockbezpečnostní systém. Řešení, která se nacházejí v bezpečnostním systému SiteLock, dokáží identifikovat a udržet zbytečnou návštěvnost, kterou generujebots od toho, aby se dostali na vaše stránky, aniž by zasahovali do normálního provozu.

Zabezpečovací systém SiteLock chrání podniky před nejrůznějšími škodlivými událostmiútoky včetně sofistikovaných typů útoků DDoS s použitím ochrany webových aplikací, ochrany DNS a infrastruktury, které jsou nejvícedůležité aspekty ochrany DDoS Source .

November 23, 2017