Back to Question Center
0

Esperto Di Semalt Specifikace Le Ragioni Urgenti Per Ottenere Recenze Dai Clienti

1 answers:

Konkurence pro klienty v online obchodní sféře se stále zhoršujedo dne. Pouze společnosti, které zavedly správné marketingové strategie, mohou úspěšně získat více zákazníků. Jeden z nejlepšíchzpůsoby, jak umístit vaši firmu na úspěch, je shromáždění co nejvíce recenzí od zákazníků.

Nejúspěšnější podniky na světě mají spoustu recenzí, a to jak pozitivnía negativní, zveřejněné online. Pomáhají novým zákazníkům získat jasnou perspektivu produktu nebo služby a rozhodnou se, zda si kupujínebo přejděte k dalšímu poskytovateli.

V cestovním ruchu a pohostinství pomáhají turistům vědět, které hotelya restaurací, kde se můžete stravovat, stejně jako nejlepších atrakcí, které je třeba navštívit - gas ejector modeling.

Zde jsou čtyři důvody, které definoval Ivan Konovalov, přední expert z Semalt , proč jsou recenze důležité pro podnikání:

1. Budovat důvěru a důvěryhodnost

Více než 68% tisíciletí důvěřuje online recenzím, které jim pomohou správně nakupovat 34%, kteří při nákupu počítají s televizní reklamou. Tato statistika znamená, že více recenzí, které mátezveřejněné online na různých platformách, jako je Yelp, čím vyšší máte šanci na konverzi vyhlídek na nákup zákazníků.

2. Zvýšení prodejů a míry konverze na webu

Jistě, nákupní příručky a popisy produktů mohou pomoci vašemu podnikání růst, ale můžetezískáte více výsledků tím, že budete mít skutečné zákaznické recenze svých produktů, služeb nebo společnosti obecně. Studie ukazují, že věrohodný zákazníkZnámky vedou k 18% nárůstu prodeje.

Zprávy také ukázaly, že klienti, kteří si čas přečtou produkt generovaný uživatelemnebo recenzí služby vykazují konverzní poměr o 133% vyšší. Důvodem pro tyto statistiky je to, že spotřebitelské recenze jsou důvěryhodné 12krát více než popisy produktů, které zveřejňují výrobci online.

3. Zvyšte povědomí o produktech

S cílem účinně konkurovat jiným společnostem, které nabízejí podobné výrobky a služby, musíte přijít s způsoby, jak vytvořit zvuk a neustále zvyšovat povědomí o produktech. Pozitivní recenze budou pozitivní image vaší společnosti zákazníkům.

Na druhou stranu, negativní hodnocení, pokud bude odpovídat profesionálně, vytvoří vynikající bzučení kolem vaší značky, které můžete využít, abyste vygenerovali více prodejů a zvýšili povědomí o produktech. Namísto toho ignorovat neboodstranění negativních recenzí, měli byste na ně profesionálně reagovat. Požádejte například plakát, aby kontaktoval tým podpory ařešení problému. Po vyřešení problému požádejte plakát, aby odpověděl na svůj komentář, aby ukázal dalším potenciálním klientůmže vám záleží na vašich zákaznících a jste ochotni učinit vše, abyste zajistili, že budou mít hodnotu za peníze.

4. Přispějte k hodnocení Google

Každá společnost, která má webové stránky, pracuje neúnavně, aby se dostala na prvnístránky s výsledky vyhledávání. Většina SEO odborníků z Semaltu je toho názoru, že recenze přispívají k 10% hodnocení Google.Čím více recenzí získáte od klientů, tím vyšší je vaše šance na získání vysokého hodnocení na SERP.

Recenze jsou kritická pro vaše podnikání. Povzbuďte zákazníky, aby odešli zpětnou vazbu poskytování pobídek, jako jsou slevy na jejich další nákup.

November 24, 2017