Back to Question Center
0

Expertní poradenství od Semalt o tom, jak chránit WordPress webových stránek od Cyber ​​kriminální

1 answers:

Bezpečnost WordPress je často označována jako "vytvrzování". I když nevíte, jak se zlepšitnávštěvnost webových stránek, je důležité, abyste zabezpečili pověření vašeho webu. Nemělo by být špatné říkat, že miliony až miliardy webových stránekjsou napájeny službou Blogger nebo WordPress.

Nik Chaykovskiy, The Semalt Senior Customer Success Manager, říká, že WordPress je nejslavnější a uživatelsky přívětivé rozhraní. Tento systém správy obsahu má spoustuvýhod a nevýhod. Pokud například nezachováte hesla bezpečná, můžete přijít o vaše pověření a přístup k vašemu webu.Zde je několik tipů, jak hájit vaše webové stránky WordPress od hackerů.

Zálohujte svůj web často

Frekvence záloh WordPress je dnes jedním z nejvíce diskutovaných témat.Je důležité, aby vaše stránky WordPress byly správně zálohovány. Měli byste to udělat jednou nebo dvakrát týdně, abyste byli bezpečně a bezpečně na internetu.Každodenní zálohování je však velmi doporučeno, protože chrání váš web před možnými krádežemi a malware útoky. Je spoustaWordPress pluginy, které vám mohou pomoci s zády, ale BackupBuddy je jedním z nejlepších. Bude vás stát víc než 100 dolarů a může se vám vrátithackovaný blog nebo webové stránky během několika sekund. Připraven! Zálohování je ideální plugin pro ty, kteří hledají zdarma software WordPress.To vám umožní vytvořit automatickou zálohu, přenést soubory do Dropboxu a obnovit data v žádném okamžiku..Třetí možností je UpdraftPlus.Jedná se o interaktivní a uživatelsky příjemný zálohovací plugin.

Omezení pokusů o přihlášení

Z času na čas se hackeři pokouší rozbít webové stránky WordPress tím, že hájí vašehesla. Proto byste měli omezit pokusy o přihlášení, aby zůstali v bezpečí na internetu. Ve výchozím nastavení by WordPress umožňoval používat různá hesla,jejichž cílem je udržet vaše informace v bezpečí a bezpečnosti. Na své webové stránky byste měli přidat další úroveň zabezpečení tím, že omezíte přístup na dvětřikrát. V případě, že se někdo pokusil přihlásit se špatným heslem, vaše stránky se zamknou, ale jejich údaje zůstanou v bezpečí. Existují avelké množství pluginů WordPress, jako jsou pokusy o přihlášení k omezení. To vám umožní omezit počet neúspěšných pokusů o přihlášení. Pomocí tohoto pluginu můžete vymůže také zablokovat více IP adres, ale je důležité, abyste si pamatovali své vlastní heslo. A pokud by hackeři používali různé proxy, tento plugin by bylautomaticky zablokovat všechny, aby vaše webové stránky byly v bezpečí. Všechny jeho možnosti jsou přizpůsobitelné a uživatelsky přívětivé. Můžete dočasně blokovat IP nebonatrvalo.

Nepoužívejte "admin" jako své uživatelské jméno

Jedna z největších chyb, kterou lidé dělají, je, že používají "admin" jako své uživatelské jméno.Neměli byste tak učinit, pokud chcete, aby vaše webové stránky WordPress byly bezpečné a bezpečné. Automatizované boty často používají webové stránky používající toto slovo a mohouodhadnout hesla v žádném okamžiku. Je pravděpodobné, že hackeři budou využívat vaše tajné informace, údaje o webových stránkách a další věciuživatelské jméno. Pokud chcete udržet vaše stránky v bezpečí, je důležité, abyste jako primární uživatelské jméno nikdy nepoužívali "admin". Místo toho byste mělivyberte uživatelské jméno a heslo, které nikdo nemůže odhadnout Source .

November 23, 2017