Back to Question Center
0

Hacking & Web Security - Cenné problémy z Semaltu

1 answers:

Hackování se stává běžným problémem, kterým dnes čelí většina uživatelů internetu. Pro vlastníkye-commerce webové stránky, zůstávat pryč od hackerů je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit bezpečnost na svých stránkách. Tento faktor však nedokážeme uvéstpři vytváření plánů pro náš web design. Většina e-komerčních praktik významných pro online marketingové techniky, jako je vyhledávačOptimalizace (SEO) i strategie marketingu obsahu. Je však důležité, aby byly automatizovány některé konstrukční prvkyzabezpečení proti hackerům. Taková opatření mohou zajistit vaší návštěvníkům určitou bezpečnost při procházení webu.

Andrew Dyhan, manažer úspěchu zákazníka společnosti Semalt ,definuje některé metody hackingu a způsoby, jak je vyřešit.

Neexistuje žádná situace, která by představovala neprůstřelný plán pro zajištění stability astránky. Existují však některá opatření, která mohou lidé přijmout, a celý proces je bezpečný. Některé z těchto metod zahrnují následující:

  • Hesla

Používání silných hesel je důležité. Můžete zabránit hackerovi získat přístupvaše webové stránky pomocí zabezpečených hesel. Hesla jako 12345 a jména dětí mohou tvořit některé z odhadovaných návrhů práce kterékoli osobyse špatným úmyslem. V důsledku toho je důležité používat hesla, která sotva může odhadnout někdo..Pravidelně měnit heslamohou na webových stránkách učinit mimořádná ochranná opatření a významně zvýšit jejich bezpečnost. V dalším testu lze použít zabezpečené heslogenerátory, aby byla jejich bezpečnost silná.

  • Použijte protokol HTTPS

Některé běžné metody hackingu vyžadují jednoduchý protokol HTTPS, který je omezuje. Hyper-textovýTransfer Protocol Secure umožňuje bezpečnou výměnu informací mezi webovým serverem a prohlížečem. Tato metoda nabízí jedinečnou bezpečnostní vrstvukteré prosté hacks a spoofs nemohou proniknout. Mezi typické útoky, které můžete omezit pomocí protokolu HTTPS, patří například Cross Site Scripts a SQLinjekcí. Tyto techniky využívají zranitelnost kódu webových stránek i typu serveru.

  • Spam a phishing

Spamové jsou ti lidé, kteří posílají mnoho automatizovaných zpráv a e-mailů na nic netušícíhooběti. Motiv za různými útoky je obvykle nejasný a vystavuje mnoho lidí rukám hackerů. Mnoho internetových podvodůdochází s pomocí spamerů. Můžete přepnout na zabezpečený e-mailový server, abyste dosáhli početné ochrany před hlavními nevyžádanými e-maily. V jinýchmůžete zabránit útoku těchto zpráv pomocí pokročilých spamových filtrů.

Závěr

Internet má lidi, kteří dělají nejrůznější věci. Je to dobrý nápad udělat různépři návrhu webových stránek. Hackeři využívají zranitelnosti, které se vyskytují v kódu místa i na serverusám. Zabezpečení webové stránky a bezpečnosti uživatelů, kteří ji používají, závisí na účinnosti zavedených anti-hackerských metod. Jakoje proto nezbytné, aby každý podnikatel na své webové stránce chránil dobré životní podmínky a bezpečnost používání internetu. Tato příručka obsahuje několikzákladní techniky, které mohou vaše stránky dosáhnout mnoha výhod. Můžete provést některé úpravy a zvýšit bezpečnostvaše stránky výrazně Source .

November 23, 2017