Back to Question Center
0

Internetový podvod a bezpečnost online - Praktické tipy od Semaltu pro všechny uživatele internetu

1 answers:

Pokud pravidelně používáte internet, a zejména e-maily, pak si musíte být vědomie-mailových podvodů a internetových podvodů.

Internetový podvod je typ podvodu, který se objevuje v různých formách. To se pohybuje odonline podvody na zasílání e-mailových hrozeb; bohužel neexistují žádná pravidla a pravidla, která by zabránila internetovým podvodům a online podvodům. Podvodnícinezastavujte se nic, abyste získali citlivé informace a údaje o kreditní kartě - virtualization for desktop. Jsou inteligentní, ale to neznamená, že nemůžete identifikovat zloděje.Vždy je možné se je zbavit a zajistit, aby vaše informace byly bezpečné, zejména pokud je třeba mít na paměti následující tipyAlexander Peresunko, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt Digitální služby.

Vyhledat založené firmy nebo prodejce

Při jednání s on-line společnostmi je důležité hledat zavedené prodejcenebo podniky. Za tímto účelem můžete najmout dobrého obchodního právníka nebo účetního, který vám pomůže s papírem. Ujistěte se, že víte všechnoo umístění, telefonním čísle a ID e-mailu prodávajícího. Za tím účelem můžete před uzavřením obchodu položit pár otázek. Může to znítjako jste o to požádali hodně dříve, než přijmete jejich nabídku, ale nikdy není pozdě, protože chcete zůstat v bezpečí na internetu..Měli byste takéujistěte se, že kupujete značkové předměty, ne místní produkty. Pokud vám prodávající nabízí místní produkty bez záruky,mohlo by to být alarmující znamení.

Dokonce i s knihami knih o online podvodech, obchodníci častoselhání identifikace správných prodejců. To je důvod, proč musíte prodávající prozkoumat před uzavřením smlouvy. Většina lidí se neobtěžujeprovádět hodně výzkumu, protože se domnívají, že je to časové ztráty. Dovolte mi, abych vám řekl, že je třeba zůstat v bezpečí na internetu. Pokud jstekteré se zabývají některými novými prodejci, musíte před zpracováním poplatků požádat o své osobní údaje, průkaz totožnosti a úplnou adresu. jestli tyrozhodli se něco koupit od konkrétního prodejce, je důležité vědět předmět, jeho cenu a značku. Někteří podvodníci se snažíprodávat produkty nízké kvality nebo vypršení platnosti; ujistěte se, že koupená položka je v dobrém stavu a její cena by neměla být vyšší než trhhodnotit.

Buďte opatrní na nevyžádané e-maily

Lidé si po nějakou dobu stěžují na nevyžádané e-maily. Měl by jsinezachyťte tyto e-maily, protože mohou ukrást vaše osobní údaje a údaje o kreditní kartě. Hackeři se snaží zachytit lidi prostřednictvím e-mailupřílohy a podobné věci; je důležité, abyste si nic nezískali, který pochází z neznámého ID e-mailu. Při objednávání online,měli byste používat číslo kreditní karty pouze tehdy, když jste správně zkontrolovali web. Je důležité, abyste nevložili kreditní kartupodrobnosti nebo PayPal ID na webové stránky, o kterých si nejste jisti.

Nikdy drát své peníze

Ano, nikdy byste neměli platit peníze, protože je to nebezpečné. Většina zločincůusilujte o platby prostřednictvím přímých bankovních převodů a pokud narazíte na některé z nich, musíte se poradit s právníkem.

November 23, 2017