Back to Question Center
0

Je ruský spam nejnebezpečnějším na světě? - Odpověď Semaltem

1 answers:

Julia Vashneva, Senior (Senior Customer Success Manager), je hluboce znepokojen tím, že ruský spam se v současnosti stává významným problémem a je jedním z nejhorších typů spamu na internetu. Obsah a články, které jsou zasílány do doručené pošty, se pohybují od základních reklam až po nebezpečné viry, které mohou do značné míry ochromit uživatele i sítě ISP. A je bezpečné říci, že to bude vyžadovat spoustu cenných informací, zdrojů a času.

Proč Rusko?

Stejně jako ostatní země Rusko nedávno přijalo několik významných kroků k předcházení virovým útokům a spamu - purchasing high pr links. Navzdory všem těmto opatřením uživatelé po celém světě stále dostávají nevyžádané e-maily pocházející z Ruska. Můžeme tedy říci, že nemusí být možné odstranit e-maily celým. SpamCop.net odhalil některé strategie, které poškozují ID e-mailů velkého počtu uživatelů. Proč je nemožné je ovládat? Hlavním důvodem je nedostatek DNS blacklistingu. Neexistuje žádný nastavený systém pro zablokování síťového spamu a ani filtry nemohou filtrovat ruský spam kvůli nedostatečným bezpečnostním opatřením.

Zakladatel ruského spamu:

Vardan Kushnir se říká, že stojí za ruským spamem. Byl to známý softwarový inženýr, který by mohl v této oblasti postupovat dlouho. Bohužel tento muž zvedl špatnou cestu a naplnil internet dekompetivním a škodlivým spamem. Poté, co bojoval s jeho vládou z politických důvodů, Kushnir udělal další cestu a začal používat svou vlastní zbraň - spam. Udělal moudré využití e-mailových kampaní a prodal akcie společnosti Sophim. Jediná věc, která ztratila tohoto zlého člověka z úspěchu, byl stát Kansas, který vyžadoval důkaz o uskutečněných transakcích. Tento člověk se také domnívá, že stojí za ruskými spamovými operacemi, které se zaměřují na politické a sociální hrozby.

Někteří jeho přátelé tvrdí, že Kunshir se vždycky chtěl stát úspěšným vývojářem softwaru, stejně jako Bill Gates. Vybral však jinou cestu a nedosáhl žádného úspěchu. Jeho chloupavý podvod a spousta spamu ho vedly k šíření strachu ve své vlastní zemi, což vedlo k spoustě krizí a dokonce k vraždám.

Ruský spam dnes:

Kunshir v dnešní době zanechal neustálý dojem na spamerů. Různé ruské nevyžádané zprávy hovoří o jedinečných a inovačních programech. Někteří z nich nabízejí produkty a služby za nízké ceny, zatímco ostatní se zabývají chybným zbožím a online hazardními hrami. Jednou z primárních a nejvýznamnějších forem spamu jsou reklamy na falešné hodinky Rolex.

Zatímco někteří uživatelé o tom nemohli slyšet, protože zprávy, které dostávají, nemohou být přeloženy do angličtiny, ostatní se obávají o budoucnost, neboť jejich schránky jsou naplněny spoustou nevyžádaných e-mailů. Zde je způsob, jak zadržet ty e-maily, které obsahují cizí jazyky:

1. Pro uložené e-maily můžete vytvořit samostatné odkazy.

2. Měli byste smazat emaily, které jsou vyhozeny, uloženy nebo jsou ve složkách.

3. Měl byste ji převést do koše a okamžitě je odstranit.

Pokud jste dostali spoustu e-mailů, můžete omezit jejich počet a poslat zbytek do složky spamu.

November 24, 2017