Back to Question Center
0

Jednoduchý důvod, proč Google nemůže stát váš web - Odpověď Od Semalt Expert

1 answers:

Pokud si myslíte, že klíčové slovo plnění je nezbytné v SEO, děláte velkou chybu! Náplň klíčových slov je výraz, který vysvětluje, že používáte spoustu slov bez ohledu na kvalitu. Jinými slovy, můžeme říci, že zahrnuje použití mnoha frází a bezvýznamných slov v článku a cílem webmasterů je přinést více a více provozu a zlepšit vyhledávač pořadí jejich stránek. Bohužel, plnění klíčových slov vede společnost Google k uložení sankcí na vaše webové stránky.

Igor Gamanenko Semalt Customer Success Manager však uvádí, že je možné se vyhnout tomuto trestu tím, že držíme perfektní hustotu klíčových slov. Neměli byste používat spoustu slov a frází, protože budou označeny jako spamy vyhledávači - a pillbox hat. Také byste neměli zapomínat na to, že společnost Google nepodléhá lehce plnění klíčových slov. Ve skutečnosti implementovala několik strategií, aby se ujistil, že všechny články jsou napsány s řádným tokem, jazykem a nedochází k vyplňování klíčových slov. Zde vám řekneme, jak se vyhnout plnění klíčových slov a zachovat kvalitu vašeho obsahu na slušné úrovni.

Co je klíčové plnění?

Než budeme diskutovat o něčem jiném, dovolte mi, abych vám řekl, že plnění klíčových slov je nevhodné použití klíčových slov a frází ve vašem obsahu. Ujistěte se, že vaše články jsou dobře napsané a dodržujte minimální počet slov pro účely SEO. Měli byste také pochopit základní pojmy plnění klíčových slov. Když SEO specialista pracuje, on nebo ona se pokusí dělat klíčová slova pro zlepšení hodnocení vašich webových stránek. Takové stinné techniky by skutečně mohly přinést váš obsah na vrchol, ale výsledky nikdy nejsou dlouhé.

Jakmile se vaše stránky dostanou na první stránky Googlu, vyhledávač vyhodnotí jeho kvalitu a může jej snížit, pokud jste jej vycpali klíčovými slovy. To je důvod, proč byste nikdy neměli najmout SEO odborníka, který je dobrý při psaní nesmyslných článků a věnuje více pozornosti klíčovému plnění než kvalita.

Podle Wikipedie společnost Google považuje vycpávání klíčových slov za nepoctivou praxi. Proto je pro spisovatele na volné noze a kurátorů obsahu nezbytné zajistit kvalitu napsaných článků. Měli by udržovat klíčová slova na minimu a snažit se uživatelům poskytovat stále více užitečných informací.

klíčové slovo plnění procenta

Pokud jste zmateni o procentuální procento vytažení klíčových slov, dovolte mi, abych vám říkal, že některá klíčová slova, která používáte v článku, by měla odpovídat pravidlům a předpisům společnosti Google. Nejčastěji SEO doporučuje, aby hustota klíčových slov nebyla vyšší než dvě procenta a nejlepší články mohou být ve vašich článcích zvýrazněny. Můžete vypočítat hustotu klíčových slov pomocí mnoha nástrojů. Doporučujeme, abyste nepoužívali jedno klíčové slovo více než dvakrát ve 300 článcích. Můžete zvýšit počet slov a zahrnout stejné klíčové slovo ze čtyř až pětkrát, ale to je maximální limit.

Moz může pomoci:

Moz.com je slavná SEO poradenská kancelář, která vám poskytuje řešení všech vašich SEO-souvisejících problémů. Na tomto webu můžete vytvořit účet a položit si otázky. Můžete také využít své předplatné a stáhnout nejvíce pluginy, které mohou vyhovovat vašemu webu.

November 24, 2017