Back to Question Center
0

Nejlepší tipy od Semalt o tom, jak zablokovat pop-up a reklamy na Androidu

1 answers:

Pokud se zbavíte reklam a vyskakovacích oken, které mají vliv na vaše zážitky při prohlížení, používáte-li gadgety pro Android, nejenže je vaše zařízení v bezpečí, ale také pomáhá ukládat data. Reklamy, vyskakovací okna a standardní inzeráty jsou nejen hektické, ale mohou také nepříznivě ovlivnit bezpečnost vašeho gadgetu pro Android. Jako uživatel Android nechcete platit další dolary stahování pop-up reklamy a otravné reklamy.

V moderním marketingovém průmyslu používají spamerové a hackeři reklamy, které se proplétají do gadgetů pro Android pro koncové uživatele - talverehvide kasutamine kohustuslik. Použití veřejného internetu představuje značné nebezpečí pro vaše online zabezpečení a znesnadňuje vás hackerům. Některé techniky byly navrženy tak, aby pomohly uživatelům Android zablokovat otravné pop-up v reálném čase.

Zablokování nepříjemných reklam a vyskakovacích oken z vašeho prohlížeče je jednou z nejjednodušších úkolů, které jste kdy spustili online. Pokud jde o procházení, je nesmírně důležitá ochrana vašich pověření před přístupem podvodníkům.

Zde jsou čtyři tipy, které uvedl Igor Gamanenko, vedoucí odborník z Semalt , který vám pomůže mít skvělé zkušenosti při procházení velkých webových stránek pomocí vašeho gadgetu pro Android.

Použijte prohlížeč Chrome k zablokování reklam

Byly vzneseny některé otázky týkající se zablokování vyskakovacích oken, které se objevují v prohlížeči Chrome. Blokování vyskakovacích reklam zobrazovaných v prohlížeči Chrome je velmi jednoduché. Otevřete chrom a klikněte na tři body zobrazené v levém horním rohu prohlížeče. Vyberte ikonu "Nastavení" a otevřete ikonu "Nastavení webu".

Přejděte dolů do nastavení prohlížeče na tlačítko "Pop-ups"..Chcete-li zabránit tomu, aby standardní inzeráty ohrozily váš zážitek z prohlížení, zvolte možnost "Zablokovat reklamy s vyskakovacími okny".

Stáhněte si a nainstalujte zdarma prohlížeč ad-blokátorů

Jako uživatel systému Android nenechte reklamy s vyskakovacími okny ovlivnit historii prohlížení. Otevřete obchod Google Play obchodu s gadgetem a zadejte "bezplatný prohlížeč blokování reklam". Stáhněte si bezplatný Ad-blokátor a nainstalujte jej. Velký počet klientů, kteří používají androidy, dávají přednost použití blokování AdBlue ve srovnání s blokováním automaticky otevíraných oken.

Používejte Prohlížeč Opera pro blokování nepříjemných reklam

Jste uživatel android, který pracuje na tom, jak zablokovat vyskakovací reklamy. Blokování standardních a událostí je úkolem "do-it-yourself", který lze efektivně provést pomocí vašeho gadgetu pro Android. Otevřete obchod Google Play pro gadget a stáhněte aplikaci.

Nainstalujte a spusťte svůj bezplatný prohlížeč operací, abyste zablokovali nepříjemné reklamy tím, že by to ovlivnilo vaše procházení online. Otevřete nastavení operačního prohlížeče a klikněte na vyskakovací okna. Kliknutím na ikonu "Zablokovat vyskakovací reklamy" zabráníte tomu, aby reklamy na trhu narušovaly váš plán procházení.

Používejte režim spořiče dat Android

Jako uživatel systému Android nechcete používat další údaje ke stažení marketingových reklam a událostí. Šetřič dat nabízí uživatelům Android nejlepší zážitek z prohlížení jako nepříjemné reklamy a marketingové schémata nemohou být načteny do modulů gadget. Pokud však uvidíte potřebné animace a webové stránky, které mohou mít význam, můžete vypnout spořič dat.

Chcete-li povolit režim šetřiče dat, otevřete prohlížeč a klikněte na tři tečky v pravém horním rohu. Vyberte nastavení prohlížeče a vyberte ikonu spořiče dat. Nastavte v režimu spořiče, abyste zablokovali nepříjemné reklamy před ohrožením vašeho online zážitku.

Otázky týkající se zablokování vyskakovacích reklam v posledních několika měsících narážely na titulky. Nedovolte, aby inzeráty zničily vaše zkušenosti s prohlížením online, když používají svůj gadget pro Android. Provedete výše zdůrazněné tipy, abyste dosáhli efektivního prohlížení.

November 29, 2017