Back to Question Center
0

Podvody a bezpečnostní opatření; Be Crime Smart s Semalt

1 answers:

Internet je plný různých osob s mnoha záměry. Jak mnoho lidí nastaviloup komerční webové stránky a blogy, ostatní investují svůj čas do vytváření metod pro provádění svých protiprávních činů. Když vytvoříme weby,zaměřujeme se na poskytování služeb a také na zkušenosti, které uživatel pocítí, když používají váš web. Většina funkcí pro vývoj webových aplikacízahrnují internetový marketing a designové funkce, jako je Search Engine Optimization (SEO), vývoj UX a vývoj obsahustruktury, jako je vývoj webu.

Nástroje, které používají hackeři, postupují a stále se zlepšují a zlepšujíz předchozích verzí s časem. Je důležité si uvědomit, jaké metody využívají hackeři, stejně jako jiné techniky, které to umožňujív oblasti hackování a zvyšování bezpečnosti používání internetu. Většina webových podvodů se točí okolo díla hackerůa podvodníci.

Je důležité se učit některé z těchto útoků a zůstat v bezpečí před nimi.

Jason Adler, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt ,zpracovává typické internetové podvody.

Podvod

Tento trestný čin zahrnuje zasílání zpráv a e-mailů, jejichž záměr není v pořádku.Podvodníci používají techniky, jako například útoky phishingu nebo návnady. V jiných případech podvodníci používají odkazy, které jsou potenciálně škodlivénebo použít viry. Mohou posílat přílohy obsahující trojské koně. Po jejich otevření mohou infikovat váš prohlížeč a ukrást mnoho uživatelských hesela další osobní informace. Je důležité používat pokročilé filtry nevyžádané pošty stejně jako použití zabezpečeného poskytovatele e-mailu..Zajistěte své heslajsou silné a pluginy jsou aktuální.

SQL Injection

Tento druh útoku využívá šanci získat špatně kódované webové stránky. Nějakýwebové stránky, jejichž kód PHP má chybu SQL. Některé z databází lze přistupovat vzdáleně pomocí této metody hackingu. Navíc SQLmůže injektor dovolit hackerovi přečíst všechny informace přítomné na serveru ve sloupcích a řádcích. Toto zneužití může způsobit zranitelnost webové stránky.Některé informace, které mohou tímto způsobem unikat, zahrnují informace o kreditní kartě.

Cross Site Scripting (XSS)

Tento útok provádí některé z nejvíce šílených internetových podvodů. XSS používátextových polí spouštět skripty na jiném webu. Na rozdíl od útoků botnetu získává společnost XSS přístup k databázi, díky níž je schopen prohlížení celé sítěhektický. Hackeři mohou krást informace o kreditní kartě prostřednictvím XSS. V ostatních případech mohou lidé ohrozit zabezpečení webu prostřednictvím hackinguto. Navíc SEO úsilí nemůže přinést ovoce na webu, který vyhledávače považují za nejisté.

Závěr

Internet je plný mnoha problémů a problémů. Navíc jsou různézáměrů a motivů za většinou uživatelů internetu. Většina budování webových stránek se děje bez hackerů a internetových podvodů v mysli. Výsledkem je, ževylepšení webových funkcí se zaměřuje na poskytování služeb a na efektivitu nákupu stránek. Nicméně existujíminimální opatření k vyloučení hackerů. Můžete se držet od internetových podvodů pomocí některých tipů v tomto pokynu. Navíc můžeteobnovte bezpečnost vašich zážitků z prohlížení a další faktory ovlivňující bezpečnost vašich klientů Source .

November 23, 2017