Back to Question Center
0

Průvodce Semalt Expert na vytváření Cvičení zaměřené na kvalitu SEO

1 answers:

Vyhledávače rostly s časem a zavedly velké množství strategií založených na kvalitě. Současný posun dává klíčovým slovům ústřední místo v bílé klobouk SEO. Optimalizace klíčových slov zůstala neodmyslitelnou součástí lepšího hodnocení v výsledcích vyhledávače , ale není tak účinná, jaká byla před několika lety - cherry wood swivel bar stool.

Role optimalizace klíčových slov

Nebylo by špatné říci, že optimalizace klíčových slov se stala zásadní pro přežití webu na internetu. Různé zprávy ukazují, že Google a další vyhledávače daly klíčová slova nejvyšší důležitost, ale to neznamená, že vlastníci webových stránek a blogovíci by měli do obsahu vložit mnoho klíčových slov. Místo toho by se měli pokusit správně používat klíčová slova s ​​krátkým ocasem a dlouhým ocasem a neměly by obsahovat klíčová slova. V opačném případě vyhledávače penalizují a zakážou, aby se jejich stránky zobrazovaly ve výsledcích.

Vyvstává některé otázky, jako například: "Jak mohu vyvážit optimalizaci klíčových slov s postupy SEO zaměřené na kvalitu?". Měli byste mít na paměti následující věci, které požaduje Oliver King, špičkový odborník Semalt , aby maximalizoval využití klíčových slov a zajistil, že kvalita vašeho obsahu zůstane stejná.

Používání klíčových slov

Ujistěte se, že vaše články a způsob, jakým byly napsány, jsou zapojeny do standardů vyhledávače. Především byste měli provádět základní výzkum klíčových slov a vytvářet seznamy klíčových termínů, které souvisejí s vaším webem. Dalším krokem je kalibrace všech klíčových slov, abyste zjistili, která klíčová slova s ​​krátkými a dlouhými konci jsou nejvhodnější pro vaši firmu. Měli byste se snažit udržet hledající záměr ve své mysli při výběru dlouhých chvostů a krátkých ocasových klíčových slov. Je to proto, že články psané s jasným zaměřením budou lépe hodnoceny ve výsledcích vyhledávače a budou snadno indexovány.

Využijte klíčová slova strategicky

Jak a kde používáte klíčová slova, je velmi důležité. Odborníci říkají, že byste měli vložit klíčová slova do svého titulu, titulků a prvního odstavce článku. Navíc byste měli v celém obsahu používat velký počet krátkých chvostů a dlouhých ocasních klíčových slov a seskupit fráze a slova podobně. Měli byste mít vždy na paměti, že používání mnoha klíčových slov v jednom článku může vést k tomu, že Google a další vyhledávače označují váš web za spam. Takže nejlepší možností je zvolit různé klíčová slova a fráze a používat je náhodně ve vašem obsahu. Při psaní článku můžete také používat běžné slova a fráze. A ano, neměli byste zapomenout na použití primárního klíčového slova v nadpisu a v prvním odstavci. Pevným principem je implementovat klíčová slova třikrát až čtyřikrát v celém článku.

Ujistěte se, že výrobky splňují kritéria kvality

Měli byste se do jisté míry ujistit, že váš webový obsah a články splňují kritéria kvality. Je to proto, že internet je zatopen webovými stránkami a vaše podnikání může přežít pouze tehdy, když nabízíte svým návštěvníkům důležité informace. Poskytněte jim věci, které chtějí přečíst, a nabídněte jim jedinečný úhel nebo pohovku v obsahu, abyste si své články mohli odlišit od konkurence.

Searchmetrics upozorňuje na několik věcí, které vám mohou pomoci zlepšit kvalitu vašich stránek a získat vysoké hodnocení ve výsledcích vyhledávače. Měli byste mít na paměti, že termíny, klíčová slova a fráze by měly být součástí všech článků. Navíc byste měli zahrnout úžasné videa a obrázky, aby vaše články byly pro čtenáře atraktivnější.

November 24, 2017