Back to Question Center
0

Průvodce Semalt Expert na vytváření Cvičení zaměřené na kvalitu SEO

1 answers:

Vyhledávače rostly s časem a zavedly velké množství strategií založených na kvalitě. Současný posun dává klíčovým slovům ústřední místo v bílé klobouk SEO. Optimalizace klíčových slov zůstala neodmyslitelnou součástí lepšího hodnocení v výsledcích vyhledávače , ale není tak účinná, jaká byla před několika lety.

Role optimalizace klíčových slov

Nebylo by špatné říci, že optimalizace klíčových slov se stala zásadní pro přežití webu na internetu. Různé zprávy ukazují, že Google a další vyhledávače daly klíčová slova nejvyšší důležitost, ale to neznamená, že vlastníci webových stránek a blogovíci by měli do obsahu vložit mnoho klíčových slov - best vps panel. Místo toho by se měli pokusit správně používat klíčová slova s ​​krátkým ocasem a dlouhým ocasem a neměly by obsahovat klíčová slova. V opačném případě vyhledávače penalizují a zakážou, aby se jejich stránky zobrazovaly ve výsledcích.

Vyvstává některé otázky, jako například: "Jak mohu vyvážit optimalizaci klíčových slov s postupy SEO zaměřené na kvalitu?". Měli byste mít na paměti následující věci, které požaduje Oliver King, špičkový odborník Semalt , aby maximalizoval využití klíčových slov a zajistil, že kvalita vašeho obsahu zůstane stejná.

Používání klíčových slov

Ujistěte se, že vaše články a způsob, jakým byly napsány, jsou zapojeny do standardů vyhledávače. Především byste měli provádět základní výzkum klíčových slov a vytvářet seznamy klíčových termínů, které souvisejí s vaším webem. Dalším krokem je kalibrace všech klíčových slov, abyste zjistili, která klíčová slova s ​​krátkými a dlouhými konci jsou nejvhodnější pro vaši firmu. Měli byste se snažit udržet hledající záměr ve své mysli při výběru dlouhých chvostů a krátkých ocasových klíčových slov. Je to proto, že články psané s jasným zaměřením budou lépe hodnoceny ve výsledcích vyhledávače a budou snadno indexovány.

Využijte klíčová slova strategicky

Jak a kde používáte klíčová slova, je velmi důležité. Odborníci říkají, že byste měli vložit klíčová slova do svého titulu, titulků a prvního odstavce článku. Navíc byste měli v celém obsahu používat velký počet krátkých chvostů a dlouhých ocasních klíčových slov a seskupit fráze a slova podobně. Měli byste mít vždy na paměti, že používání mnoha klíčových slov v jednom článku může vést k tomu, že Google a další vyhledávače označují váš web za spam. Takže nejlepší možností je zvolit různé klíčová slova a fráze a používat je náhodně ve vašem obsahu. Při psaní článku můžete také používat běžné slova a fráze. A ano, neměli byste zapomenout na použití primárního klíčového slova v nadpisu a v prvním odstavci. Pevným principem je implementovat klíčová slova třikrát až čtyřikrát v celém článku.

Ujistěte se, že výrobky splňují kritéria kvality

Měli byste se do jisté míry ujistit, že váš webový obsah a články splňují kritéria kvality. Je to proto, že internet je zatopen webovými stránkami a vaše podnikání může přežít pouze tehdy, když nabízíte svým návštěvníkům důležité informace. Poskytněte jim věci, které chtějí přečíst, a nabídněte jim jedinečný úhel nebo pohovku v obsahu, abyste si své články mohli odlišit od konkurence.

Searchmetrics upozorňuje na několik věcí, které vám mohou pomoci zlepšit kvalitu vašich stránek a získat vysoké hodnocení ve výsledcích vyhledávače. Měli byste mít na paměti, že termíny, klíčová slova a fráze by měly být součástí všech článků. Navíc byste měli zahrnout úžasné videa a obrázky, aby vaše články byly pro čtenáře atraktivnější.

November 24, 2017