Back to Question Center
0

Semalt - 3 důvody, proč váš obsah může snížit vaše hodnocení

1 answers:

Pokud se domníváte, že jste všechno udělali správně, můžete se mýlit, protože je vždy třeba něco zlepšit. Musíte se naučit hodně o tom, jak propagovat své produkty na internetu, dozvědět se některé hodnoty společnosti a marketingové taktiky. Se všemi vzdělávacími činnostmi, jak je možné vylepšit váš obsah a lépe se dostat na trh!

Zde Oliver King, špičkový profesionál z Semalt , mluvil o třech důvodech, proč váš obsah je naštvaný.

1. Máte moc ráda.

Je pěkné obdivovat a oceňovat své úsilí, ale užívání si toho může způsobit problémy - it for financial services in portland. Zákazníci se o vaši totožnost nebo pozadím nikdy nezajímají. Co je pro ně důležité, je, jak dobrý je váš produkt nebo služba pro ně a jak mohou vyřešit své problémy. Pokud jste napsali obsah pro sebe, existuje šance, že nebudete mít žádný prodej. Ujistěte se, že váš obsah je v souladu s očekáváním vašich čtenářů a přetváří je do spokojených zákazníků. Měli byste se soustředit na vytváření obsahu a článků v zájmu vašich posluchačů, a pokud si je vytvoříte sami, pravděpodobně brzy zmizí z podnikání. Měli byste převzít své publikum a starat se o jejich chuť, spíše než o osobní zájmy a rády. Píšte témata, která se značně přizpůsobují vašim službám a produktům a poskytují čtenářům užitečné informace o vaší značce.

2. Píšete obsah pro sebe, ne pro vaše publikum.

Jedním z hlavních downfalls získávání značky je, že většina lidí píše obsah pro sebe, ne pro své čtenáře. Vaším úkolem je napsat obsah pro vaše publikum, a ujistěte se, že přijde jejich očekávání. Měli byste mít na paměti jednu věc: "Nejsem můj zákazník." Ujistěte se, že obsah, který píšete, není pro osobní uspokojení, ale pro vaše publikum. Velké množství vývojářů a obchodníků s obsahy vytváří články pro sebe a mnoho klíčových slov - přesouvají agendu do hrdla svých zákazníků, kteří věří, že budou chutnat stejně. Musíte přemýšlet z krabice, pokud chcete dosáhnout úspěchu a neměl by se pokoušet vymývat mozky vaše publikum.

3. Produkce obsahu je zácpa

Jedná se o jednu z hlavních chyb, které uděláme. Blogři a spisovatelé obsahu věří, že výroba obsahu je zbytečná, ale není to tak. Viděl jsem spoustu lidí, kteří psali články a chtěli se vrátit 100 dolarů na 1500 dolarů za několik dní, což jednoduše není možné pro kohokoliv. Špatné spisovatelé obsahu jsou dokonce připraveni psát své články za 2 dolary za kus. Po týdnech nebo měsících si uvědomíte, že vaše úsilí se ukázalo jako neúspěšné, neboť obsah na vašich webových stránkách není pro čtenáře zajímavý a informující.

Blogy a webové stránky mají být užitečné a poutavé a neměli byste poškodit vaši pověst s nekvalitním obsahem. Závěrem je třeba se pokusit napsat psaní článků a v tomto ohledu být sobecký. Neměl byste ztrácet čas a peníze na nezkušených spisovatelů a pokusit se psát vše sami. Měli byste mluvit o tom, jak řešit problémy, mluvit o legračních věcech a vznášet námitky vůči způsobu, jakým se marketing provádí.

November 24, 2017