Back to Question Center
0

Semalt: 3 strategie pro zastavení spamu a zvýšení výkonu

1 answers:

Existuje mnoho taktik, které lidé používají k tomu, aby si jejich obsah všiml online. Existují ti, kdo věří, že jediný způsob, jak mohou poslouchat diváky, je věnovat pozornost pravidelným přerušením. Většina spamerů má obvykle takové myšlení. Půjčují to od toho, co obchodníci a inzerenti používají již desetiletí - hospedagem de revenda. Kdysi dělali dost hluku v placené televizi a v časopisech, někdo by je nakonec všiml. Strategie má jednu vadu:

již nefunguje

Nikdo nechce být obtěžován věcmi, o které nepožádali, nebo zprávy, které pro ně nemají žádný význam. Nejcennějším přínosem, který mají lidé v tomto rušném světě, je čas. Přesto existuje mnoho blogerů, autorů a inzerentů, kteří se stále snaží zaznamenat každodenní používání strategie přerušení. Pro ně je jediný způsob, jakým lidé naslouchají, pokud budou pokračovat v rozhovorech. No, tam je vysoká pravděpodobnost, že nebudou, a pokud jste mezi těmi s takovou strategií, měli byste se zastavit. Je to naprosto nepříjemné pro nás ostatní.

Michael Brown, špičkový odborník na Semalt , se ujistil, že lepší způsob, jak si všimnout, je přestat dělat hluk a postavit platformu, co získá pozornost lidí.

Tři věci, které musíte slyšet

"Permission Marketing" od Seth Gordona je kniha, která se zabývá třemi základními prvky, které by měla mít každá zpráva, která stojí za čtení: očekávání, relevance a osobní přístup. Každý komunikátor si přeje mít v zajetí publikum. Nicméně jediný způsob, jak zjistit, zda jsou lidé zaujatí něčím, co nabízíte, je, pokud vám to dovolí. Všechno dnes pracuje s povolením. Například pravidelné věci, jako je například objednání služby, objednávání balíčků nebo dokonce očekávání data s někým, mají vše, co očekáváte od chvíle, kdy jste někomu povolili, aby Vám zprávu doručili.

Předvídání je také důležité, protože ukazuje, jak moc se staráte o konkrétní zprávu. Pokud se publikum nestará o jeho obsah, nezáleží na tom, jak dobře to může znít. Ti lidé nebudou chtít poslouchat. Totéž platí pro zprávy, které pro ně považují za nepodstatné nebo pro ty, které je nezajišťují na osobní úrovni.

Musíte být trochu divný

Dnešní svět zažívá spoustu konkurence a hluku, přičemž všichni chtějí být si všimli nebo slyšeni. Znamená to proto, že můžete riskovat, že zní příliš obecně, pokud si svůj obsah nestanovíte pro určitou tržní mezeru. Lidé už "normální" zájem nezajímají. Každý chce něco mimořádného, ​​něco "divného".

Blogy nebo jakýkoli jiný typ platformy vám umožní implementovat tři věci, které jsou popsány v tomto příspěvku. Poskytněte lidem způsob, jak se přihlásit, poskytnout zprávu, která se připojí a používat jedinečný styl.

Lidé by měli pochopit, že budování takové platformy může vyžadovat určitý čas a mnoho oprávnění. Ale tento nápad není nemožný. Potřebuje jen trochu většího úsilí.

Je to vše o povolení

Zde je seznam čtyř jednoduchých kroků, které můžete použít k vytvoření kanálu, který by se lidem snažil přeměnit a stát se jejich pozorností:

1. Resistujte pokušení přerušit. Patří k nim pokusy křičet, křičet nebo prosit o slyšení. Jedním ze způsobů je používání spamových robotů k opakovanému odesílání spamových zpráv s nadějí, že uživatel klikne na poskytnutý odkaz, který vede zpět na stránku odesílatele.

2. Začněte s tím, co víte. Bez ohledu na to, na čem jste dobří, použijte ji k vybudování nadace platformy a jako prostředek pro sdílení vašich zkušeností.

3. Poskytněte lidem příležitost poslouchat. V případě, že nemáte jinou alternativu při získávání pozornosti někoho, udělejte to upřímně a s největším respektem.

4. Vyhoďte své publikum s něčím pozoruhodným. Pokud dostanete pozornost, neztrácejte tu šanci. Ukažte svůj talent, a pokud můžete, vzdorujte šanci a překračujte jejich očekávání.

Ty samozřejmě máte možnost zcela ignorovat tyto tipy a vlnit ruce ve vzduchu a doufat, že někdo všimne. Mohli byste dokonce dostat pár lidí, kteří vás budou věnovat pozornost. Problém je v tom, že v okamžiku, kdy najdou něco více rušivého než vy, zapomenou na to, co nabízíš.

Vždy pamatujte, že způsob, jakým vyhráváte publikum, je, jak ho budete muset udržet. Pokud je to kvůli přerušení, pak budete muset toto publikum přerušit tak dlouho, dokud budete mít něco k představení, a ty ani diváci to nechce.

Jediným způsobem, jak získat udržitelnou pozornost pro váš obsah, je, pokud si ji vyděláte. Zobrazit, požádat o povolení a doručit. Jakákoli jiná technika je nyní jen falešná a nakonec bude ignorována.

November 24, 2017