Back to Question Center
0

Semalt definuje způsoby, jak chránit vaše webové stránky WordPress od hackerů

1 answers:

Internet představuje pro většinu lidí obrovský zdroj. Mnoho podniků přijme onlineplatformu přilákat mnoho zákazníků z různých míst přes web. Některá z těchto míst zahrnují vyhledávač pomocí vyhledávačeOptimalizace (SEO) nebo v sociálních sítích pomocí Social Media Marketing (SMM).

WordPress tvoří téměř 24% všech internetových stránek na světě. onimít bezplatnou online platformu, kterou může každý člověk využít a využívat. Jejich pluginy, DIY site builder a další webové stránky funkce v jejich kódudát otevřenou platformu pro mnoho podnikatelů a blogerů, kteří si nastaví své stránky elektronického obchodování. Nicméně, hackeři přicházejí do těchto stránek ve stejnémzpůsob. Existuje více než 94563 pokusů o hack, které zasahují stránky WordPress každou minutu. Tato postava pochází z důvodu otevřené platformy, která ji vystavujevšechny mechanismy. Výsledkem je, že WordPress může představovat nejistou platformu, kterou může většina hackerů použít k provádění některých z mnoha nebezpečnýchútoky.

Andrew Dyhan, manažer úspěchu zákazníka společnosti Semalt ,podívejte se na tipy, které potřebujete k ochraně vašeho webu WordPress před hackerskými útoky.

Zabezpečení heslem

Používání bezpečných hesel je důležité..První pokus hackerů se obvykle snažíslabá hesla předtím, než přistoupíte k silným zneužíváním. Heslo, jako například 12345, není bezpečné heslo. V ostatních případech nepoužívejte administrátoraheslo, které je jméno vašeho dítěte nebo společnosti. Můžete zanechat spoustu firemních informací zranitelných a to může udělat celý internetzabezpečení v kompromitovaném stavu. Navíc citujte své zákazníky na význam těchto opatření.

Aktualizovat pluginy a spyware software

Udržování počítače v aktuálním stavu vás může ušetřit z některých nových webových útoků. vv mnoha případech hackeři využívají škodlivé odkazy, které spouštějí skripty ve webovém prohlížeči. Například hackeři mohou používat skriptování mezi stránkami. Tentovyužívat útoky na webový server prostřednictvím zadávání příkazů přes přihlašovací formuláře nebo jiné sloty pro zadávání textu. V důsledku toho je důležitézvažte šifrování, jak se data přesouvají ze serveru do uživatelského webového prohlížeče. Dalším opatřením může být anti-spy ware. Tyto jsousoftware, který dokáže rozpoznat viry a malware, jako jsou trojské koně. Vaše webové stránky mohou zůstat v bezpečí.

Závěr

Pro každý přístup elektronického obchodu existuje mnoho způsobů přístupu k serveruInternet provozuje výměnný mechanismus, kde uživatel odesílá a přijímá příkazy z prohlížeče. Podobně hackeři využívají tuto šancijejich webové stránky odesílají a přijímá příkazy, které neoprávněně získají přístup k serveru. Když vytvoříme webové stránky, uživatel a spokojenost zákazníků jeobvykle náš cíl. Nezohledňujeme potenciál hackerů a dalších osob se špatnými úmysly. Některé z nejjednodušších způsobů, které hackermohou použít k proniknutí do databáze zahrnout SQL Injection. Bezpečnost každé webové stránky závisí na dostupných mechanismech, které mohou omezit krádež.Nicméně, existuje mnoho dalších technik, které lidé zaměstnávají, aby se jejich stránky bezpečně před hackery Source .

November 23, 2017