Back to Question Center
0

Semalt Expert: 10 citlivých Cyber ​​Security Realities

1 answers:

Odvětví kybernetické bezpečnosti se neustále rozšiřuje tím, že do tohoto odvětví vstupuje více odborníků.V důsledku toho se stále více a více škodlivého softwaru navrhuje a denně se spouští téměř 230 000 nových malware.Odhaduje se, že 100 miliard dolarů se každoročně investuje do počítačové kriminality.

Dokud používáte internet, jste náchylní k kybernetickým útokům. Následujícínápady Nikka Chaykovského, Semalt Vedoucí manažer úspěchu zákazníků, zobrazuje, jak je nebezpečné, aby prohlížeč fungoval bez účinné ochrany.

1. Nejnebezpečnější kybernetické útočníky na celém světě

FBI má seznam nejžádanějších 19 internetových zločinců, za které odpovídáztráty uživatelů webu v rozmezí od 350 000 do 100 milionů dolarů. V tuto chvíli jsou subjekty JABBERZEUS nejoblíbenější FBI.

2. Nejvíce nákladný počítačový virus v historii

Společnost MyDoom je v historii počítačů vnímána jako nejvíce nákladná celosvětověbezpečnostní. Je odhadováno, že virus dosud způsobil škody ve výši 38,5 miliardy dolarů.

3. Nejvhodnější cíl útočníků sociálních médií

V současné době existuje více než 1,6 miliardy uživatelů sociálních médií na celém světěhackerův preferovaný cíl. Uživatelé, kteří tráví čas na sociálních sítích, se pravděpodobně stanou oběťmi těchto útoků.

4. 99% počítačů je vystaveno riziku zneužití

Více než 99% počítačů má programy jako Adobe Reader, Oracle Java a AdobeFlash nainstalovaný v jejich operačních systémech. Přítomnost těchto programů vytváří kanál, na kterém mohou útočníci optimalizovat přístupváš gadget..

5. Internetoví zločinci preferovali přístup k ovlivňování obětí

Oběti počítačového útoku jsou snadno manipulovány, protože lidé tvoří nejslabší vazbuv oblasti kybernetické bezpečnosti. Sociální inženýrství jako takový se týká přístupu, který zajišťuje, že jednotlivci zachovávají důvěrnost manipulacípsychologicky.

6. Bezpečnostní upozornění: vnitřní úlohy

Ve většině případů zhruba 59 procent pracovníků ukradne organizační údaje, když se o ně jednájsou vystřeleni nebo když vystoupí. Jiné zasvěcené donucovací síly, které mají být chráněny, zahrnují škodlivé zasvěcené osoby, neopatrné zasvěcené osoby a zneužívají zasvěcených osob.

7. Vaše vláda zvyšuje vaši zranitelnost

Je skutečností, že vlády na celém světě navrhují malware se záměrempoužívat ji jako digitální zbraň. Malware se ocitá v soukromé organizaci a v osobních počítačích, což vede k vylepšenému vývojikriminálního malwaru.

8. Existuje okamžitá mapa, která zobrazuje útočníky v akci

Spojené státy jsou preferovaným cílem pro kybernetické zločince. NapřObčanské sdružení U. S. obrany utrpělo více než 100 milionů dolarů škody v důsledku útoku provedeného čínským zločincem.

9. Počítačová kriminalita je vážnou výzvou pro svět

68% peněz ztracených v důsledku internetových útoků bylo považováno za nedobytné.Cyber-zločin není jen nákladná, ale také vede k dalším výzvám pro společnosti na celém světě.

10. Hacktivismus je primární inspirací, která katalyzuje počítačové útoky

Hacktivismus představuje více než 50% všech kybernetických útoků na celém světě. Termín jezastoupení disidentských aplikací počítačů s cílem posílit politickou agendu.

Závěr

Nezapomeňte, že byste neměli podceňovat internetové zločince. Takže žádná ochranaje účinné, žádná hrozba není příliš minimální. Bez ohledu na velikost hrozby kybernetické bezpečnosti by měla být zavedena vhodná opatřeníaby se zabránilo jakémukoli útoku, který byste mohli čelit Source .

November 23, 2017