Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje 10 největších spamerů světa 2017 pro vás, abyste zůstali v bezpečí

1 answers:

Miliony uživatelů internetu se každý den starají o spam. V případě dobře informované osoby je každý nový e-mail ve doručené poště obezřetný. Statistiky ukazují, že spam je značně rozšířen prostřednictvím e-mailu. V listopadu 2016 představovaly spamové zprávy celosvětově 61,66% e-mailové komunikace. To znamená, že kolem 82 miliard e-mailů s nevyžádanou poštou denně cirkulovalo celý svět. Mohlo by vás šokovat, že asi 80 procent spamu generuje malá skupina hardwarových spamových gangů - vps windows server free.

Frank Abagnale, manažer úspěchu zákazníků Semalt , popisuje v roce 2017 špičkových spamerů na světě, aby jste byli v bezpečí.

1.Kanadská lékárna

Kanadská lékárna je pravděpodobně největší světový spamový generátor. To se domnívá, že je založeno na Ukrajině / Rusku a používá různé botnetové techniky a čínský web hosting, aby zablokoval sítě a rozšířil "pharma spam". V milionech spamy, které každý den posílá, kanadská lékárna hypes sama o sobě je nejlepším zdrojem léků proti bolesti a mužů.

2. Michael Boehm a kolegové

Jedná se o dlouhodobou spamovou organizaci, která působí pod různými individuálními a obchodními jmény. Používá širokou škálu levných, automatizovaných domén a hostitelských IP serverů pro spouštění obrovských množství spamů.

3. Yair Shalev (Kobeni řešení)

Hardwarový spamový sněhulák Kobeni Solutions sídlí na Floridě a věří se, že je partnerem zločinu Darrin Wohla, známého spamera ROKSO. V roce 2014 byl Yair Shalev uložen pokutu ve výši 350 000 dolarů pokutou Federální obchodní komise (FTC) v obleku, který ho spojil s posíláním nevyžádaných e-mailů spotřebitelům při zavádění Obamacare. V e-mailových zprávách upozorňoval příjemce, že pokud okamžitě nekliknou na poskytnutý odkaz, aby zakoupili pojistný plán, porušují zákon.

4. Dante Jimenez z Aiming Invest

Tento spammer pracuje s některými z nejhorších spamerů botnetu. Spolu se svými společníky používá Dante hackerské servery a falešné hostery ve východní Evropě, aby podnikli masivní spamovací botnet.

5. Alvin Slocombe (Cyber ​​World Internet Services)

Alvin Slocombe v současné době používá spoustu aliasů, včetně Brand 4 Marketing, Site Traffic Network, Ad Media Plus, eBox a RCM Delivery. různé stránky a agentury pro sledování nevyžádané pošty.

6. Michael Lindsay (iMedia Networks)

iMedia Networks je Lindsayův zkušený hostitel pro operace spamování. Poskytuje neprůstřelné hostování populárním počítačovým zločincům označeným ROKSO. Zákazníci společností Lindsay a iMedia Networks používají botnetové zombie a poté hostitelské spamové ukládací zařízení. Tento spammer a jeho gang ukrást IP adresy od firem po dlouhou dobu a využívají tento prostor k spamu.

7. Petera Severa (Peter Levášov)

Tento ruský kybernetický kriminálník je známý jako jeden z nejdéle fungujících spamerů. Jeho specializací je psaní a prodej spamového a botnetového přístupu. Má také podezření, že se podílí na tvorbě a uvolňování trojských koní a virů. Společnost Severa má sdružené s mnoha spammeři botnetů z USA a východní Evropy. Byl spolupracovníkem Alan Ralsky, odsouzeného amerického spamera.

8. RR média

Na základě a předpokladu, že běží z Huntington Beach, USA, RR Media je hostitelský server s vysokým počtem nevyžádaných pošty, který využívá jiná jména pro provádění svých operací spamu. Jeho zaznamenané nevolnosti zahrnují posílání nevyžádaných e-mailů malým lidem, kteří je lákali do alkoholu a hazardních her.

9. Michael A. Persaud

Michael byl obžalován v únoru letošního roku poté, co byl zjištěn, že se zabývá federálními wire podvody prostřednictvím svých spamovacích operací. V obžalobě bylo uvedeno, že tento spammer používá zasílání spamů (pomocí více domén a IP adres) za účelem zasílání milionů nevyžádaných e-mailů do nejméně 9 sítí.

10. Yambo finanční

Tato nevhodná spamová organizace se zabývá téměř všemi druhy spamu. Zabaví se na veřejných serverech, přebírá je a využívá je k propagaci falešného softwaru a léků a dokonce k distribuci dětské, incestní a zvířecí pornografie. Ukrajinský spamer také tvrdí, že poskytuje "finanční služby".

Při zvyšování nevyžádané pošty a spamerů využívajících sofistikovanější metody, jako jsou botnety, musí být každý internetový uživatel při online správě velmi opatrný. Je dobré rozvíjet a udržovat určitou míru skepsi při otevírání nových e-mailů, protože většina spamu je zasílána prostřednictvím e-mailu. Nechcete se stát oběťmi výše uvedených nebo jiných spamerů.

November 24, 2017