Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje, jak zablokovat nežádoucí reklamy ve všech aplikacích

1 answers:

Rozšíření zablokování reklam, jako je Adblock Plus, jsou všeobecně proslulé mezi webmastery a blogery, ať už jsou zvyklí zabíjet nepříjemné a rušivé reklamy nebo snížit rychlost vašeho počítače. Jednou z významných nedostatků je to, že rozšíření pracují s prohlížeči pouze tehdy, když je neaktualizujete měsíce nebo je nenainstalujete z legálních zdrojů. Chcete-li zablokovat reklamu z některých domén po celém světě, můžete snadno upravit soubory hostitele počítače a zastavit prohlížeč, iPhone nebo jinou aplikaci, aby otevíraly reklamy této konkrétní společnosti.

Igor Gamanenko, vedoucí odborník z Semaltu , zde vysvětluje, jak celý postup funguje.

DNS se považuje za telefonní seznam na internetu - power bank laptop. Počítač nebo laptop použijí dvě různé metody k vyhledání serveru v síti. Nejprve byly použity hostitelské soubory, ale nyní se soubory staly složitějšími kvůli univerzitním a DARPA hostitelům. Později byla zavedena DNA s cílem obrátit vyhledávání na služby pro všechny uživatele. V dnešních dnech téměř všechny operační systémy provádějí vyhledání podle názvu na IP pomocí kontroly hostitelských souborů. Pokud soubor není nalezen, zasílají dotazy DNA.

Časem se DNA stala závažným bezpečnostním problémem na internetu. Jakýkoli typ počítače, který má schopnost změnit vyhledání podle názvu na IP, bude váš systém DNS vybídnout, aby věřil vzdáleným serverům a protokolu SSL, aniž by vám něco věděl. Bezpečnost certifikátu SSL zajišťuje, že vaše online nakupování na DNA je bezpečné a bezpečné. Pokud změníte svůj reklamní server na místní počítač, můžete bez problémů provést řadu úloh na vašem zařízení. To je to, co opravdu chcete dělat? Některé další výhody tohoto systému jsou popsány níže.

1. Může zrychlit internet, protože před použitím DNA kontroluje lokální hostitelský soubor.

2. Je užitečné pro všechny typy prohlížečů a může pracovat pro různé vlastní aplikace, jako je například RealPlayer, iTunes, Twitter a další.

3. Může pracovat na úrovni rozlišení OS a nemá nic společného s provozem TCP a UDP.

4. Je závislá na platformě, MS Windows, OSX a Linuxu. Pokud systém používá IP (internetový protokol), určitě bude hostitelský soubor někde.

5. Může zastavit sledování reklam a hostitelský soubor je pro něj vynikajícím zdrojem. Pokud nechcete být sledováni, budete možná muset používat cookies pro odhlášení.

6. Může snadno zablokovat malware a spyware. Pokud je do serveru přidáno umístění serveru, zvyšuje bezpečnost vašeho počítače a zajistí vynikající síťové zážitky.

Blokování hostitelského souboru s vytvořenými soubory společnosti:

Nejprve musíte najít hostitelský soubor, který se nachází někde v počítači. Dalším úkolem je zablokovat tento soubor společně vytvořenými soubory. Pokud nemáte hostitelský soubor, můžete se přesunout, aniž byste ho změnili. Pokud však máte hostitelský soubor, měli byste vytvořit záložní kopie, abyste se ujistili, že vaše data nejsou ztracena. Není nutné vytvářet hostitelské soubory a přidávat více reklamních serverů, protože váš počítač bude fungovat efektivně.

Závěrečná poznámka:

Když jste zablokovali jakékoli webové stránky se záznamem ve vašem hostitelském souboru, je to jako jaderná bomba. Ale nemusíte mít co dělat starosti, protože ho můžete zablokovat na svém PC a zabránit jeho načtení.

November 24, 2017