Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak bojovat proti škodlivým počítačovým útokům

1 answers:

Ve 21. století se osvědčila bezpečnost webových stránek a webových aplikacíbýt hlavním problémem v digitálním světě. Všechny společnosti, které se zabývají podnikáním využívajícím technologii, jsou ohroženy touto výzvou.Některé podniky jsou již oběťmi počítačových útoků, zatímco jiné fungují i ​​nadále ve stále nebezpečnějších online platformáchhackerů.

Frank Abagnale, vedoucí pracovník úspěšného zákazníka společnosti Semalt Cílem digitálních služeb je upozornit internetové podniky na to, jak předcházet útokům Cyber ​​útoky na své webové aplikace nebo webové stránky. Dodatečně,jsou také zdůrazněny důležité tipy, které může podnik provádět při zvyšování svých bezpečnostních opatření. V této souvislosti je zásadnípochopit, že i větší a zavedené společnosti mohou být postiženy hackerem. Například Zamota byl na začátku tohoto roku hacknut,a jeho důvěrné informace a databáze uživatelů byly neprávem použity hackery. Jak můžete chránit svůj web před Cyber ​​útoky?

Nejprve použijte aktualizované aplikace a software. Téměř všichni majitelé stránek majíslyšel o Magento, Joomla a WordPress, které mají možnosti aktualizace, které vyžadují kliknutí na tlačítko k stažení nebo instalaci nejnovějšípluginy a verze. V tomto ohledu jsou vývojáři a uživatelé stránek upozorněni na to, že by si od útočníků mohli zvolit zásuvné moduly s nízkým hodnocenímzáměrně je vytvořili s cílem hackování webových stránek. Systémy CMS (Content Management Systems) jako WP (WordPress) aMagento dosud neúnavně pracoval na zabezpečení míst. Navíc tyto platformy nadále pravidelně uvolňují bezpečnostní záplatystránky robustnější pro online zabezpečení..Jednou z nejzranitelnějších oblastí je správa hostitelů. Nicméně on-line podniky jsou doporučoványpoužívat spravované řešení hostingu. Hostingová společnost se při používání balíčku stará o bezpečnostní aktualizace. Tak mohou podniky vždyckyzůstat bezpečné před hackováním.

Ochrana heslem a výstraha je druhý bezpečnostní krok pro webové stránky. Onlineuživatelé by měli vytvářet a udržovat silná hesla složená ze speciálních znaků, abeced a číslic, aby nikdo nemohl snadno splést.Ve stejné poznámce majitelé a uživatelé stránek mohou instalovat některé produkty Google, které zabraňují krádeží hesel jinými onlinewebových aplikací nebo webů. Prohlížeč Chrome například obsahuje rozšíření s názvem "Výstraha heslem", které lze stáhnout ainstalovány volně na téměř každém stroji.

Za třetí spusťte nástroje na webu, které zabraňují DDoS (Distributed Denial of Service).DDoS je vznikající trend pro útočníky a odesílatele nevyžádané pošty, aby odesílali falešný provoz na určitém webovém místě, a proto zpřístupnili svůj obsah.Obrovské množství návštěvnosti, které zpřístupňuje lokalitu, se odesílá z více zdrojů. V podstatě představuje potenciální riziko pro všechny systémykteré jsou infikovány a ohroženy trojskými koni a útočníky, se zaměřují na jeden systém najednou. Google má produkt s názvem GoogleProjekt Shield na ochranu nových webů před škodlivými útoky DDoS. Služba je k dispozici zdarma pro malé on-line redakce,nové stránky a nezávislí novináři.

Nakonec použijte vyhrazený web hostingový server. Vyhrazený server je bezpečnějšínež sdílený webhostingový server s několika lokalitami najednou. Zabraňuje vlastníkovi webu před nebezpečnými útočníky, kteří používají zranitelná místajeden web k hackování jiných webových stránek hostovaných na serveru. Zvažte používání webhostingových služeb, které poskytují firewally webových aplikací pro jejichhosting servery Source .

November 23, 2017