Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak se vypořádat se 6 problémy se zakázkou Analytics

1 answers:

Je důležité vyvážit vaše strategie marketingového obsahu s přesnými měřeními. Navíc byste měli analyzovat, jaký je váš obsah. Analýza interakcí je komplikovaná, ale jedna z nejúspěšnějších marketingových taktik.

Podle odborníka z Semalta Ivana Konovalova stále více a více obchodníků přiděluje rozpočet na trvale udržitelné marketingové strategie a chtěl vidět vynikající výsledky.

Jednou ze slabých míst marketingových kampaní v obsahu je interpretace dat - convert cpanel cloudlinux cagefs. Když obchodníci podceňují nebo reagují na zprávu o analýze, pravděpodobně budou mít problémy, neboť do značné míry ovlivňují jejich budoucí strategie.

Problém č. 1: Příliš vysoká návratnost provozu

Pokud zjistíte, že dochází k výraznému návratu provozu a žádné nové návštěvnosti, musíte změnit své marketingové strategie. Různí obchodníci se snaží najít rovnováhu mezi návratností a novým provozem svých webových stránek, ale měli byste určit hodnotu všech jedinečných zobrazení, protože růst vašeho webu bude záviset na těchto výhledech. Cíle vašeho webu by měly být věnovány čtenářům, skvělému vedení a zábavě. Navíc byste se měli snažit získat co nejvíce provozu, aniž byste museli kompromitovat kvalitu. Zkuste převést návštěvníky do spokojených zákazníků.

Problém # 2: Spamové a botové mohou překročit vaši návštěvnost

Měli byste pravidelně kontrolovat návštěvnost. Je důležité si uvědomit, že jsou špatné boty a dobré boty. Špatné boty vykreslí vaše analytické údaje. Je pravděpodobné, že spam v duchu ovlivní váš účet Google Analytics a budete muset vytvářet filtry, které byste je mohli zbavit. Ghost spam nemá přístup k vašim webům. Místo toho odesílá falešné zobrazení a míra okamžitého opuštění je 100%. Jedním z nejčastějších chyb je zablokování spamu ze souborů .htaccess. Filtry zajistí, že spamové zprávy nebudou v budoucnu zasahovat do vašich webových stránek.

Problém # 3: nevysvětlitelné poklesy v číslech

Vidíte některé nevysvětlitelné poklesy v číslech? Předtím, než se o této situaci panikáte, měli byste přijmout opatření a zkontrolovat přehled Google Analytics, abyste získali přesnější údaje. Některé přihlášení a návštěvy vašeho webu pravděpodobně budou nepravdivé. Chcete-li získat představu o kolísání počtu čísel, měli byste prověřit údaje za období a zjistit, zda je lokalita negativní nebo pozitivní. Ujistěte se, že vaše marketingové strategie jsou až na značku a že se do nich nezapojuje žádný bot spam.

Problém # 4: Vysoká míra odchodů

Vysoká míra okamžitých odchodů je jedním z hlavních problémů, které obchodníci a webmasteři dnes mají. Nikdy není dobré pro žádné webové stránky, ale v závislosti na tom, proč byly vaše stránky navrženy, míra okamžitého opuštění vám nepoškodí. Ujistěte se, že přijmete dlouhodobé marketingové strategie, kde zákazníci pro vás znamenají vše. Měli byste přijmout strategie ke snížení míry odchodů. Pokud návštěvníci narazí na některé konkrétní stránky více než ostatní, můžete tyto stránky ponechat jako takové a změnit nastavení ostatních. Vysoká míra okamžitých odchodů vyplývá z problémů UX s vaším webem.

Problém # 5: Stránky na relaci jsou nižší než očekával

Kvalitní provoz na vašem webu může v budoucnu zvýšit vaše příjmy. Pokud jsou však vaše stránky na relaci nižší než očekávané, měli byste okamžitě přijmout opatření. Je pravděpodobné, že vaše konverze budou ovlivněny. Vysoká úroveň stránek na návštěvu ukazuje, jak jsou vaše stránky zapletené a jak vaše publikum prochází vaším obsahem. Jediným řešením tohoto problému je změna tématu a celkového rozvržení vašeho webu. Měli byste používat vlastní, pyramidové struktury pouze pro účely SEO.

Problém č. 6: Návštěvníci netráví dostatek času na vašich webových stránkách

Pokud máte strach, protože návštěvníci tráví mnoho času na svých webových stránkách, mohlo by to být příznakem, že jste vaši čtenáři nedostanou nic poutního a informativního. Toto je čas, kdy musíte své publikum vrátit zpět na své stránky nabídnutím speciálních slev na prodej. Navíc obsah vašeho webu by měl být užitečný a užitečný. Využijte různé typy médií a nahrajte videa, obrázky a kvalitní články na svých webových stránkách, abyste odvolali velké množství lidí.

November 24, 2017