Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak zablokovat reklamy ve službě Android Apps, Hry a prohlížeče

1 answers:

Reklamy se staly nezbytným zlem a různé aplikace a webové stránky poskytují svobodný software, bezplatný obsah a bezplatné služby, protože inzerenti je platí. Poskytovatelé služeb proto musí zobrazovat reklamy svým návštěvníkům a vytvářet příjmy, které jim umožní udržet je v obchodním světě dlouho. Potřebují také příjmy pro hostování a doménové služby, stejně jako pro rozvoj. Uživatelé využívají výhod svých produktů zdarma. Umístění reklam se však ukázalo jako nepříjemné a přispělo k tomu, že některé uživatelé nemají tak zájem - love name maker.

Michael Brown, špičkový profesionál z digitálních služeb Semalt , vám řekne některé způsoby blokování reklam na vašem zařízení Android.

Můžete snadno zabránit, aby se ve vašich hrách a aplikacích objevilo velké množství reklam, stejně jako vaše prohlížeče. Doufáme, že tyto metody budou fungovat jak pro nekorodované, tak i pro zakořeněná zařízení, ale před spuštěním byste měli mít Správce souborů, jako je Astro File Manager. Některé další správce souborů lze také použít, ale měli byste se pokusit blokovat reklamy na vlastní nebezpečí. Nejsme zodpovědní za žádné vedlejší účinky na vašem zařízení Android.

Metoda č. 1. Adblock Plus (ABP)

V této metodě použijete blokování reklam (aplikace) pro zablokování všech reklam v zařízení Android, například reklam, které se zobrazují v různých hrách a aplikacích. Naštěstí existují různé ad-blokátory pro uživatele Androidu a vývojáře aplikací. Nejlepší jsou však AdAway a Adblock Plus (ABP). Můžete nainstalovat libovolný z těchto programů na základě vašich požadavků a očekávání. Pokud chcete zablokovat reklamy s Adblock Plus, dovolte mi, abych vám oznámil, že se jedná o program s otevřeným zdrojovým kódem a má možnosti, které umožňují neintervenční reklamy. Tato metoda je vhodná jak pro zařízení, které nejsou zakořeněny, tak pro zakořeněná zařízení. Aplikaci blokování reklam můžete snadno nainstalovat do zařízení, ale nakládání s postranními stránkami je vždy nutné, protože Google nedávno odstranil všechny aplikace reklamních bloků z Obchodu Google Play.

Metoda č. 2. Blokovat reklamy s "hosts" Soubor

Můžete snadno zablokovat všechny nežádoucí reklamy pomocí hostitelského souboru. Tato metoda vám umožní zabránit velkému počtu reklam na vašem zařízení Android a pracovat pouze pro zakořeněná zařízení. Hostitelský soubor je obyčejný soubor ve vašem operačním systému. Pokud chcete spustit web pomocí názvu hostitele, jeho operační systém vyhledá příslušný hostitelský soubor a vyhodnotí odpovídající adresu IP. Pokud se to podaří, použije se namapovaná adresa IP. V opačném případě služba DNS (Domain Name Service) obdrží dotaz týkající se nalezení IP názvu hostitele. Můžete snadno nastavit hostitelský soubor. Za tímto účelem byste měli navštívit MVP v prohlížeči, kde se otevře prostý soubor. Uložte jej do počítače a později jej zkopírujte do svého zařízení Android.

Nezapomeňte si uvědomit cestu souboru. V zařízení Android byste měli otevřít správce souborů a zkopírovat hostitelský soubor do tohoto umístění.

Zalomení

Je pravda, že reklamy jsou dráždivé a nepříjemné, ale jsou dobrým způsobem, jak vědět o nejnovějších produktech, službách, webových stránkách a aplikacích. Měli byste nechat zobrazovat neintervenční reklamy, abyste získali představu o tom, co v těchto dnech probíhá. Případně můžete placené aplikace používat k zastavení těchto reklam, které by vás mohly na internetu otravovat.

November 24, 2017