Back to Question Center
0

Semalt Expert: Jak zablokovat spamovací odkaz, který ruší vaše data pro zasílání zpráv Analytics

1 answers:

Někdy může být vaše webové stránky stále zpravodajské. V takovém případě může tato návštěva způsobit četné nepříznivé účinky na vaše analytické údaje. Každý webmaster vyžaduje přesné a přesné údaje pro marketingové účely elektronického obchodování. Spamboty a další zdroje, které poskytují spamový odkaz, mohou obsahovat spoustu informací o datech spamu. V tomto případě mohou uživatelé získat nepřesné informace o pokroku v oblasti elektronického obchodu - heating element replacement vape pen. Chcete-li z vašich dat odstranit falešnou návštěvnost, pravděpodobně budete muset zjistit, jak zabránit spamování doporučení z údajů služby Analytics.

V tomto článku Jack Miller, profesionální zaměstnanec Semalt Digital Services, poskytuje několik taktik, které vám mohou pomoci obnovit správnou dopravu:

Určení falešného provozu

Falešná komunikace pochází většinou z domén, které se snaží ukrýt názvy hostitelů. Falešná komunikace může pocházet z falešných vstupních stránek . Blackhat agentur SEO, kteří slibují rychlý výsledek za levné mají tendenci mít většinu z těchto falešných zdrojů provozu. Významné botnetové podvody zahrnují mnoho hostitelů, které vedou falešné návštěvy stránek na vašich webových stránkách. Ve většině případů tyto informace narušují způsob, jakým se s tímto portálem setkává mnoho lidí. Použití nezabezpečených poskytovatelů e-mailů zvyšuje riziko takového druhu provozu.

Uživatel se zlými úmysly na internetu může dostat vaše ID majetku Google Analytics. Pomocí vlastního identifikačního čísla můžete měřítka zvýšit nebo snížit, pokud vědí, které faktory Google Analytics upravují. Každá verze služby Google Analytics je předmětem tohoto druhu návštěv webu. V ostatních případech někteří poskytovatelé e-mailů mají tendenci odhalovat e-maily pocházející ze spamových domén. Pro většinu domén je nezbytné používat zabezpečený poskytovatel e-mailu.

Jak zablokovat spam

Můžete zabránit spamovým doménám pomocí souboru .htaccess v kořenovém adresáři vaší domény. Uživatelé, kteří využívají server Apache, mají možnost používat na svých webových stránkách několik kódů. Při provozu těchto systémů na vašem webu je nezbytné pečovat. Některé z těchto kódů mají potenciál stáhnout celý server ze serveru. Navíc mohou vést ke zvýšenému riziku spamového odkazu.

Můžete také použít filtry spamu služby Google Analytics. Většina správců webu má účet Google Analytics, který jim pomáhá při úlohách analýzy webu. Na kartě admin můžete zablokovat provoz přicházející z konkrétní domény podle vašeho výběru. Můžete přidat vlastní filtry dle vlastního výběru. Tyto filtry mohou zablokovat metriky provozu pocházející z polí, která jsou spamem. Můžete také filtrovat návštěvnost podle adresy IP. Použití souborů cookie a dalších aspektů může zvýšit bezpečnost na vašich webových stránkách.

Závěr

Spamový odkaz může být náročným úkolem, který stojí před četnými činnostmi elektronického obchodování. Například osoby, které provozují webové stránky elektronického obchodování, mohou mít spoustu spamu, stejně jako jiné rozmanité podniky. Naučit se zablokovat referralovou komunikaci může být obtížné. Tyto pokyny vám mohou pomoci s tipy, jak zabránit tomu, aby spam spamu zasahoval do informací o vašem webu. Navíc můžete filtrovat boty před falešnými návštěvami webu do vaší domény.

November 24, 2017