Back to Question Center
0

Semalt Expert načrtává typy internetových podvodů a způsoby, jak se jim vyhnout

1 answers:

Internet je velký zdroj pro všechny. Mnoho podnikatelů začíná pracovate-commerce platformu jako novou marketingovou metodu. S webem existuje neomezená šance a příležitost pro jakékoli spuštění. Velké společnosti majívyužil této příležitosti a vytvořil mnoho webových stránek. Marketingové techniky, jako je optimalizace pro vyhledávače, pomáhají při startu startu na startua tvar. Lidé a podniky si mohou uvědomit přiměřené zisky z milionů internetových klientů.

Nicméně, jak lidé myslí na vytvoření webových stránek, počítačoví zločinci, jako jsou hackeři apodvodníci spouštějí různé typy internetových podvodů online. V důsledku toho se každý musí dívat na tyto druhy zločinů. Mohou se vzíts nimi obrovské množství finančních prostředků, stejně jako spáchání dalších nežádoucích zločinů on-line.

Andrew Dyhan, odborník z Semalt Digitální služby, přizpůsobil některé typy internetových podvodů, které mohou čelit vám a způsoby, které můžete použít k jejich vyloučení.

1. Podvody s kreditními kartami

Mnoho hackerů se zaměřuje na komerční webové stránky a další online platformy pro kreditní karty.Krádež kreditní karty může poskytnout hackerům přístup k milionům dolarů zákazníků. Kromě toho prodávají ukradené kreditní karty online v temné sítitrhy, jako je Outlaw. Je důležité dbát na hackerské metody, jako je SQL Injection, stejně jako další způsoby, jakými podvodníci ohrožujízabezpečení on-line transakcí..Dále je nezbytné citlivě posoudit klientům metody, které tito zločinci používají k ukradnutí kareta udržet své kreditní karty v bezpečí. Navíc umístěte informace o kartách pouze na důvěryhodné stránky.

2. Podvody a emaily

E-maily poskytují bezpečný kanál, aby podvodníci dosáhli svých cílů. V jinýchpřípadů, mohou provádět hromadné spamy, které umožňují podvodníkům, aby lidé ztratili tisíce dolarů online. Měli byste se vyhnout e-mailům, které přicházejíz neověřených zdrojů. V ostatních případech můžete použít některé pokročilé filtry nevyžádané pošty, které se vyskytují v některých zabezpečených e-mailových systémech. Taková jednoduchá opatřenímůže chránit vaše e-commerce podnikání před účinkem internetových podvodů a dalších druhů útoků. Měli byste své webové stránky zbavitstejně jako další typy útoků.

3. Phishing

Tento druh internetového podvodu má za následek podvádění někoho, kdo mu poskytne informacefalešná stránka. Většina spamových útoků obsahuje phishingové stránky, stejně jako další typy potenciálně škodlivých odkazů. V jiných případech,spammeri mohou do e-mailu vložit přílohy obsahující trojské koně. Tyto viry mohou provádět řadu efektů na cílový počítač, například prohlížečhacking. Mohou také použít phishingové techniky k tomu, aby nasměrovali lidi na falešné platební stránky, které mohou krást informace o kreditní kartě z jiných trestných činů.

Závěr

Existují všechny druhy osob online. Jak lidé dělají vše prospěšnézačínající on-line, jiné osoby se špatnými úmysly dělají metody spáchání svých zločinů. Lidé si například pomáhajíjiné s komerčními webovými stránkami. Na druhou stranu, hackeři mohou hacknout a odnést finanční prostředky od zákazníků, stejně jako snižování místa. Tentoprůvodce vám může pomoci vyhnout se internetovým podvodům, které vám mohou čelit, jako je praní špinavých peněz. Bezpečnost vašeho webu a vašeho zákazníkaleží ve vašich rukou Source .

November 23, 2017