Back to Question Center
0

Semalt Expert nastíní rozdíl mezi přesměrováním 301 a přesměrováním 302

1 answers:

Ať už jsou webové servery zobrazovány různými webovými stránkami, nebo jsou stavové kódy zapsány a generovány pro různé služby, jedním z nejčastějších problémů je kód 200. To znamená, že stránka nebo váš webový zdroj je přesměrován na něco hloupého a hackeři mohou být ochotni proniknout do vašeho webu a napadnout váš systém. Dalším běžným kódem stavu je 301, zatímco 302 a 404 jsou také vidět - support on demand. Je zřejmé, že musíte hledat nějaké tipy, jak se jim vyhnout. Když jsou vaše webové stránky přesměrovány s přesměrováním na úrovni serveru, můžete začít vidět kód 300.

301 je permanentní přesměrování, zatímco 302 je dočasné přesměrování, což znamená, že se můžete zbavit 302, pokud se postaráte o několik věcí, které zde stanovil Manažer úspěšných zákazníků společnosti Semalt Michael Brown.

Kdy a jak používat přesměrování 301 ?

Přesměrování 301 je vždy trvalé a to jsme vám předtím říkali. Informuje vyhledávač , že stránka byla přesunuta, odstraněna nebo smazána, pravděpodobně kvůli některým problémům s navrhováním nebo kvalitou obsahu. Tento kód může změnit celou strukturu a význam vašeho webu, což zničí jeho pověst v očích vyhledávačů..Spousta lidí trpí touto chybou a měla by používat techniky bílého klobouku SEO, aby zabránila jejich příchodu do značné míry.

Je politováníhodné, že různé společnosti web designu nejsou schopny pomoci vám zbavit se přes 301 přesměrování. Namísto toho používají meta tagy a přesměrují 302 serverů, aby udrželi stránky svých zákazníků v bezpečí. Dovolte mi, abych vám řekl, že je to nebezpečná praxe a vyhledávače nebudou schvalovat žádné strategie přesměrování.

Z SEO hlediska 301 přesměrování nemůže získat vaše stránky popularitu a viditelnost, kterou jste mohli očekávat na internetu. A pokud se tomuto problému nedozvíte a nevyřešíte jej co nejdříve, možná budete muset změnit název domény a přenášet své články z jedné webové stránky na jinou. Věřte mi, mohlo by to být hektický proces a může vás vést k tomu, že ztratíte pozice vašich stránek ve výsledcích vyhledávače.

Proč byste měli používat přesměrování 302 ?

Jedním z hlavních důvodů pro použití přesměrování 302 je udržet špatné adresy URL permanentně indexované ve výsledcích vyhledávače. Pokud jste například vytvořili webové stránky pro dospělé a chtěli svou domovskou stránku směrovat na jinou adresu URL, můžete použít toto přesměrování 302 s mnoha parametry a daty relací. Když vyhledávače vyzdvihnou URL vaší domovské stránky, neměli byste se obávat, protože nebudou rozpoznávat své stránky a obsah psaný uvnitř. Mohou definovat vaše stránky jako bezpečné. Jinými slovy, můžeme říci, že chcete, aby vyhledávače indexovaly vaše stránky jako xyz.com spíše než abc.com a to je možné pouze s 302 přesměrováním.

Při použití přesměrování 302 byste neměli posílat návštěvníky na neznámé nebo podezřelé webové stránky. Také je důležité, aby se vaše diváci znovu a znovu neopírali na stejné stránky, protože by se mohli unavit a zavírat okna a zablokovat vaše stránky po celý život.

November 29, 2017