Back to Question Center
0

Semalt Expert - Věci, které musíte znát o internetovém podvodu

1 answers:

Internetový podvod se týká trestného činu, v němž exekutor navrhuje schémapoužití jednoho nebo více parametrů s cílem zbavit falešný jednotlivý majetek nebo jakýkoli jiný prvekreprezentace problému, který je pravdivý a tedy poskytnutí nesprávných údajů.

Vzhledem k většímu spoléhání se na internet spotřebiteli a majiteli podnikůjako média k podpoře transakcí: zakázané činnosti používající stejný kanál jsou na vzestupu. Ve většině případů je internet povolenpodvodné činnosti jsou obtížné vysledovat a žalovat a jsou pro ně náročné - chicago vps hosting.

Jason Adler, expert z Semalt Digitální služby, přizpůsobil některé přesvědčivé fakty o online podvodu, aby vám pomohl být připraveni na útoky.

Od internetového hackování k problémům s malwarem začala kritika internetového zločinuobavy z počátku devadesátých let. V některých situacích byla otázka vnímána spíše jako intervence k řešení problému spíše než k řešení problémurostoucí význam internetu v každodenním úsilí. Nadměrná závislost firem na e-mailu a neustálé zvyšování počtuuživatelů internetu zvýšilo finanční podíl. Například virus, který se v roce 1999 zlomil, měl za následek škody ve výši 80 USD.

Podvody s cennými papíry jsou činnost, při níž pachatelé nabízejí obrovské investicepříležitostí nebo plánů, které mají destabilizovat trh s cílem dosáhnout obrovských zisků.

Podvod s identitou nastává, když útočník získává údaje bez znalostivlastník a používá data pro osobní výhody konkrétně finanční výhody..

Zpráva IFCC o internetovém podvodu v roce 2001 uvedla, že podvody na základě internetových dražeb bylynejvíce trvající přestupek, což představuje 43 procent stížností. Kromě výše uvedených typů trestných činů jsou významné podvodystížnosti v oblasti podvodu s důvěrou, podvody s kreditními kartami a platby za zboží.

Internetová zpráva IFCC v roce 2003 naznačila, že 50 procent webových podvodníkůbyli obyvatelé Texasu, Kalifornie, Floridy, New Yorku a Illinois. Zpráva také popisovala, jak těžké je vysledovat pachateletěchto zločinů.

Podle oddělení v USA se zabývá internetovými podvody následujícímijsou současnými příklady nelegální činnosti prováděné prostřednictvím webu:

Manipulace s trhem a bezpečnostní podvody jsou dva případy, které prokázaly Los Angeles.V prvním scénáři manipulace s trhem byli pachatelé schopni vydělat zisk z prodeje akcií, jejichž hodnota vzrostla z $ 8na 15 dolarů v rozmezí 45 minut.

V jiné situaci bylo více než 100 US vojenských pracovníků obětí krádeže identity.Pachatelé získali čísla sociálního zabezpečení a jména těchto vojenských důstojníků z internetu a následně je využívalitotožnosti, které lze uplatnit pro kreditní karty.

V roce 1999 se FBI výrazně zapojila do populárního hledání návrháře apočítačový virus, který se spoléhal na e-mail jako kanál šíření pornografických materiálů. Během několika dní, 19 procent z USAspolečnosti a 1,5 milionu gadgetů byly oběťmi tohoto e-mailu.

Hackeři také zahájili útoky na vládní systémy Spojených států. Během párlet, útočníci byli schopni infikovat počítače vlastněné Pentagonem a dalšími orgány.

November 23, 2017