Back to Question Center
0

Semalt Expert popisuje výchozí .htaccess pravidla WordPress

1 answers:

Nedávno jste si možná všimli, že v kořenovém adresáři webu WordPress naleznete soubor .htaccess. V tomto článku se dozvíte mnoho důvodů pro tuto úpravu, která byla stanovena špičkovým odborníkem z Semalt Artem Abgarian.

Existuje mnoho případů spamových útoků, které ohrožují způsob, jakým naše webové stránky reagují v Google Analytics. Spamový odkaz způsobuje mnoho falešných návštěv na webu, které ovlivňují kvalitu informací o analýze. Existují některá pravidla WordPress .htaccess, která diktují oprávnění pro aspekty, jako jsou webové prohledávače a boty. Většina služeb hostování webových stránek používá server Apache. Při instalaci webových stránek do aplikace WordPress existují některá pravidla, která se v souboru .htaccess zadávají. Tato položka je soubor, který se zobrazí v kořenovém adresáři vašeho webu. Různé servery mají několik způsobů, jak provádět úpravy trvalé. V některých případech provozují webmasteři některé kódy, které pomáhají při odstraňování spamového odkazu.

Pravidla WordPress .htaccess

Když probíhá instalace webových stránek v aplikaci WordPress, většina důležitých aspektů výchozí instalace se zobrazí jako řádky kódu. Spuštění kódů na vašem webu by mělo být procesem, který se děje s péčí. V některých případech může celá webová stránka nereagovat. Pokud si nejste jisti, co děláte, poradit se s nějakou agenturou SEO nebo kvalifikovaným personálem může zabránit nežádoucím účinkům. Některé řádky kódu, které odkazují na Apache.org, zahrnují:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^ index \ .php $ - [L]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -f

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -d

RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Pravidlo pro přepsání obsažené v kořenovém adresáři poskytuje další funkce ohledně možnosti výkonu tohoto webu. Tento soubor obsahuje cestu ke složce, ve které je nainstalována složka WordPress. Weboví vývojáři používají tento odkaz, aby jim pomohli při vytváření účinných opatření k řízení oprávnění při používání webových stránek. Například webové stránky mohou při pokusu o přístup získat chybu 404.

První a poslední řádky tohoto kódu obsahují "#". Ty by měly sloužit k účelům komentářů, které vám ukážou, jak přistupovat k souboru .htaccess. Některé z přínosů pravidel WordPress .htaccess zahrnují prevenci spamových doporučení Google Analytics. Směry "Rewriterule" mohou pomoci zabránit botu v přístupu k index.php. Tento efekt je rozhodující pro zablokování falešného provozu, který může pocházet z domén s dopamínskými odkazy.

Závěr

Spamový odkaz se stává běžným problémem, který ovlivňuje společnosti a jejich webové stránky. V některých případech jsou webové stránky se serverem Apache závislé na souboru .htaccess, který se nachází v kořenovém adresáři vašeho webu. Tato funkce je také standardní pro běžné weby WordPress. Tento soubor obsahuje pravidla, která určují, jak webové návštěvy nebo prohledávače interagují s vaší databází. Tento článek o vývoji webu obsahuje některé z metod, které můžete použít k úpravě odpovědi na vaše webové stránky. V některých případech můžete zablokovat škodlivé programy postoupení. Falešná provoz by neměla být problémem, který by ovlivňoval dopravní informace služby Google Analytics Source . Některé z

November 24, 2017