Back to Question Center
0

Semalt Expert pracuje na hrozbách zabezpečení pro systém Android

1 answers:

Vzhledem k tomu, že počítače nadále nahrazují významné aspekty lidského života, kybernetická bezpečnost postupuje alarmujícím tempem. Každý si stěžuje na problémy, jako je malware a viry. V jiných případech se hackeři mohou zaměřit na zranitelné mobilní platformy, jako je Android, a dostat se s velkým množstvím peněz. Antivirové systémy nejsou známé s mobilními zařízeními, jako jsou operační systémy Windows. Kromě toho, nechat mnoho aplikací spustit na pozadí zařízení Android zabíjí jeho rychlost RAM dělat zařízení zpoždění a nepříjemné použití - perry cr309 s istruzioni. Vyhněte se škodlivému softwaru v zařízeních s Androidem.

Oliver King, manažer úspěchu zákazníků Semalt , popisuje některá opatření, která mohou udržet trojské koně mimo naše mobilní telefony:

Buďte opatrní při instalaci aplikací

Před instalací je vždy důležité myslet na zdroj aplikací. Například lidé mohou získat žádosti od dodavatelů, kteří se účastní internetového podvodu. Může se jednat o několik případů podvodu, které mohou zahrnovat získání informací o kreditní kartě obětí, jakož i údaje o zákaznících, které jsou předmětem phishingu. U uživatelů telefonů s operačním systémem Android zkontrolujte, zda je zaškrtnuto políčko umožňující instalaci aplikace z neznámých zdrojů. Tato funkce se objeví ve výchozím nastavení při odhlášení zařízení Android. Je však nutné tuto skutečnost zkontrolovat, jelikož někteří výrobci nebo prodejci mohou konfigurovat konfiguraci.

Boční načítání aplikací může být riskantní podnik v operačním systému Android, vždy je nutné instalovat aplikace z obchodu s aplikacemi. kde mají uživatelé přístup ke všem bezpečným aplikacím.Aplikace v obchodu Google Play mají některé konkrétní kvalifikační standardy, které zajišťují ochranu prodejce kupujícího i jiné rizikové aktivity.

Používejte zabezpečený antivirový program

Některé anti-spyware software mohou být užitečné pro uživatele zařízení Android. Instalace těchto aplikací může například prověřit přítomnost škodlivého softwaru na přílohách e-mailů před porušením bezpečnosti telefonu. Mohou také zablokovat instalaci aplikací třetích stran, které mohou způsobit škodlivé účinky na mobilní telefon oběti.

Vyhněte se mnoha obchodům s aplikacemi třetích stran

V dnešní době přichází mnoho obchodů s aplikacemi. Tyto obchody s aplikacemi mohou obsahovat nějaké trojské koně, které mohou způsobit ztrátu osobních informací pro hackery a další kybernetické zločiny ve městě. Například v Číně existuje trojan jménem Gemini. Byla přítomna v některých místních prodejnách aplikací. Tento Trojan shromažďoval informace o uživateli, jako je umístění a kde a volání protokolů každého telefonního uživatele a zasílání informací na tajné místo.

Závěr

Bezpečnost našich telefonů a používání internetu je na naší ruce. Aby člověk udržel počítač nebo mobilní zařízení v bezpečí, je třeba nejprve provést některá bezpečnostní opatření. Například udržování aktuálního firmwaru, stejně jako zabezpečený antivirový software, může zastavit škodlivé skripty při spouštění ve vašem systému. V důsledku toho je nutné, aby zařízení Android bylo v bezpečí před některými z těchto útoků. Některá z těchto opatření jsou v tomto směru. Zařízení můžete chránit před viry a získávat bezpečné prohlížení.

November 23, 2017