Back to Question Center
0

Semalt Expert: Problémy WordPress zabezpečení, které každý má vědět

1 answers:

Mnoho komerčních a institucionálních postupů probíhá online. Výsledkem je on-linepole se stává nejlepším cílem pro kyberní zločince, aby provedli útoky. Mnoho podnikatelů a e-commerce majitel webových stránek nemají dostatečné znalosti a dovednosti pro budování a hostování svých webových stránek. Výsledkem je, že se rozhodnou pro metody jako DIY nástroje a hostitelské platformyjako HostGator. Většina systémů pro správu obsahu, na které se spoléhají, zahrnuje platformu WordPress. WordPress hostí až 24% ze všechwebové stránky po celém světě. Tato situace znamená, že hackeři mají velké hřiště, aby se setkali s jejich soupeři. Hledání systému odolného proti hackerůmje často sen.

Frank Abagnale, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt Digitální služby, dává důvody, proč lidé preferují WordPress. Za prvé, mají otevřenou zdrojovou platformu, stejně jako mnoho pluginů, kterémůže provádět velké úkoly. V důsledku toho je WordPress standardním systémem pro správu obsahu, který umožňuje lidem hostovat mnoho webových stránek.Nicméně WordPress má nevýhodu. Stejně jako mnoho lidí vytváří webové stránky v aplikaci WordPress, většina cílů hackerůWordPress stránky také. Například pokud hacker najde díru v bezpečnostním systému WordPress nebo v pluginu dostupném pro WordPress,mohou rychle automatizovat obrovské množství útoků, které mohou posílat informace o uživatelích nebo jiné cenné informace do tajných míst.

Ochrana proti spamu

Spamové jsou lidé, kteří se pokoušejí obětovat oběti, aby vykonávali některé úkoly,ale záměr, který stojí za skrytím, není v pořádku. Například někteří spamátoři se mohou pokoušet oklamat lidi k tomu, aby klikli na infekční odkazy. V jinýchmohou mít phishingové stránky, které jim dávají spoustu cenných údajů. V moderních věkách používají spammeři přílohy, které obsahujímalware, jako jsou trojské koně. Měli byste své klienty citlivě reagovat na tyto útoky. Hackeři jsou za všemi spamovými útoky. Mohou to býtpotřebují uživatelská pověření, informace o kreditní kartě, ovládání stránek nebo jiné špinavé motivy za jejich útoky. Používání bezpečnostních opatřenípro vaše stránky můžete ušetřit proti mnoha útokům.

Útočníci, botové a botnety

Při potlačování útoků hacků je důležité zjistit, kdo nebo co jeza útokem. Útočníci jsou skuteční lidé, kteří plní úkoly s ohledem na svůj cíl. Bots jsou jednoduchý software jako roboty,které představují osobu při provádění úkolu. Na druhou stranu botnet je síť mnoha robotů, jako miliony, které lze odeslatzaútočit na různé zneužívání a poskytnout výsledky hackerovi na určitém místě.

Závěr

Bezpečnost vaší webové stránky, stejně jako záleží na vašich zákaznícíchtěžce na vás jako admin. Při vytváření webových stránek ignorujeme možné cyber-zločiny, které mohou způsobit, že se celá webová stránka elektronického obchodu zastavídolů. Spousta SEO úsilí se ztratí v rukou hackerů, kteří pomáhají konkurentům zavedením nekalé soutěže. Situace se zhoršujes webovými stránkami WordPress, především proto, že jsou jim známy jejich bezpečnostní systémy. Navíc má WordPress nejvyšší počet lokalit. Nějakýtechniky, které se mohou v aplikaci WordPress chránit, jsou v tomto pokynu. Můžete také zajistit bezpečnost provozu, návštěvníky takéjak zvýšit SEO v Google prostřednictvím bezpečnostních kontrol Source .

November 23, 2017