Back to Question Center
0

Semalt Expert: Proč se vyvarovat spamu odkazů Google Analytics

1 answers:

Nik Chaykovskiy, Senior

Senior Customer Success Manager, připomíná, že údaje jsou podstatou většiny internetových marketingových kampaní . Většina majitelů webových stránek a operátorů závisí na efektivních dovednostech v oblasti zpracování dat Spam Google Analytics přináší falešné návštěvy a návštěvy na webu, takže informace o provozu jsou nepřesné. Je důležité, aby lidé odstranili nevyžádanou poštu ze svých ukazatelů Google Analytics - vi daylin with iron dosage for anemic child. Můžete například získat mnoho webových návštěv z domén, jako je Darodar nebo Ilovevitality.

spam Google Analytics

Spam Google Analytics zahrnuje jakékoli návštěvy webu, které přicházejí na vaše webové stránky z jiných domén. V některých případech mohou některé stránky, se kterými máte zpětné odkazy, způsobit falešný provoz. Nesprávný odkaz může mít následující dva typy:

  • Doporučení duchů: Některé domény a webové stránky mohou získat přístup k vašemu UAIDu Google Analytics. Zaznamenávají návštěvy stránek na panelu GA. Nicméně se nezobrazují jako webové návštěvy na vašem webu. Zobrazují se jako návštěvy duchů ve vašem účtu GA.
  • Spam boty: V některých případech mohou návštěvníci, kteří nejsou lidé, kliknout na odkazy na vaše webové stránky. Ve skutečnosti to nejsou legitimní návštěvy webu
  • .

Důvody spamu služby Google Analytics

Spam útoky zahrnují několik záměrů, stejně jako většina černých klobouk techniky SEO, spam je metoda, která porušuje většinu pravidel dostat se k jejich cíl. webové návštěvy z důvodů, jako jsou:

  • Provádění škodlivého softwaru. Stejně jako konvenční útoky spojené s internetovým podvodem, jednotlivci uvádějí informace o malwaru na svých webových stránkách konkurence. Mohou také provádět některé zločiny, jako je krádež kreditní karty, nebo dokonce ukrást přihlašovací údaje. Keyloggery mohou usnadňovat zločiny, jako je krádež finančních informací.
  • Navštěvující návštěvníci. V některých případech se tyto útoky zaměřují na přenášení lidí na jiné webové stránky. Patří k agenturám pro černou klobouk, které slibují rychlé výsledky v krátkém čase. Mají tendenci využívat návštěvy vašich stránek nebo stránek, ale nepřeměňují na prodej.
  • Prodej produktu. Většina návštěv nevyžádané pošty Google Analytics jsou firmy, které se snaží něco prodat. Tím, že získáte miliony klientů po celém světě, doufají, že jedna osoba převede na prodej. Nakonec, při pokusu o nákup zakončí zneužití vašich dopravních informací.

Proč a jak opravit spam Google Analytics

Návštěvy nevyžádané pošty způsobují, že webové stránky trpí nedostatečností jejich metrik v souladu s internetovou marketingovou strategií. Ve většině případů mají tendenci přinášet informace, které se netýkají způsobu, jakým vaše podnikání funguje online. Pro většinu lidí může aplikace spamových filtrů na kartě administrátora služby Google Analytics přinést řešení většiny spamových útoků. Například spamová doména, jako je Darodar, může dostat chybu 403, což znamená, že nemají oprávnění k prohlížení vašich webových stránek. Tento filtr nevyžádané pošty může mít tendenci zpřístupňovat vaše stránky spamu. V některých případech uživatelé vypouštějí kódy nebo soubor .htaccess na kořenovém adresáři domény. Tyto soubory mohou zablokovat webové prohledávače, jako jsou domény spamu.

November 24, 2017