Back to Question Center
0

Semalt Expert sdílí tipy pro video marketing Každý majster SEO musí vědět

1 answers:

V online marketingu je optimalizace pro vyhledávače (SEO) důležitá pro většinu lidí, kteříchtějí, aby jejich podnikání bylo dlouhodobé. Optimalizace obsahu je snadná, protože zahrnuje známé strategie. Nicméně, některé digitální marketingagentury považují tento proces za hektický, zejména pokud nevědí, co mají dělat. Video Optimalizace pro vyhledávače je nezbytná pro všechny onlineobsah. Od roku 2006 společnost Google zakoupila službu YouTube a od té doby je použití SEO na videoklipech stejně důležité jako u jakéhokoli jiného online obsahu - aprender fotografia online.

Většina společností využívá videa různými způsoby. Například mnoho FAQ acvičení vyžadují prostředky dobrého informativního videa. S vědomím významu SEO pro videa, může se divit, jak ji použít.

Andrew Dyhan, manažer úspěchu zákazníka společnosti Semalt Digitální služby, definuje několik cenných tipů, které vám umožní, aby vám videa získaly vyšší hodnocení:

Délka obsahu.

Je důležité zahrnout klíčová slova do příběhu vaší zprávy. Videoby měl fungovat stejně jako článek na blogu. Videa by měla být komplexní, informativní, přesto dostatečně krátká. Mnoho studií to naznačujeprůměrní uživatelé stráví na videu asi 2 minuty. Udržujte délku videa krátký: asi 5 minut. Videa zvyšují všeobecné pokrytívašeho obsahu a nabídnout informační platformě pro aktivní klienti, kteří kliknou a najdou relevantní obsah..Video přijímásdílení na platformách, jako je YouTube. Boti Google mohou vybírat nejvíce sdílené odkazy, které se později stanou kritériem pro zařazení většinywebových stránek.

Účel videa

.

Vize, cíle a hodnota video SEO plánu jsou hlavními faktoryzvážit. Jeden může vytvořit efektivní video marketingovou kampaň se silnou misí. Nicméně cíle videa mají velký vlivo významu lidí, kteří je používají. Například video určené pro branding může být informativní a zahrnovat koupit nyní postupy. Nicméně, video pojišťovny z důvodů vzdělání nemusejí mít.Místo toho se zaměřují na umístění klíčových slov.

Vliv a přesvědčování.

Když člověk hledá video online, diváci jsou faktorem většiny lidízvážit. Videa s potenciálním zákazníkem nebo videa, které mohou spustit sdílení, jsou jednou z nejvíce vynalézavých metod získávání stálého toku názorů.Několik technik může video dosáhnout této úrovně následovat. Například začlenění sluchového zpracování. Jeden může dáttitulky, titulky a vysvětlující text ve videu. Tento proces dramaticky stimuluje jak vizuální, tak sluchové pocityzvýšení relevance.

Závěr

V dnešní SEO, tvorba obsahu a video marketing jsou některé nové techniky, kterémají významný dopad na mnoho taktik SEO. Moji kolegové a já doporučuji využít tuto taktiku zejména pro toto publikum, kteréodkazuje na videa pro vysvětlení. Přestože se tyto dvě koncepty mohou zdát odlišné, jsou to jak strategie digitálního marketingu, tak strategieschopnost zvýšit konverze. Videozáznamy jsou dobré při vysvětlování, stejně jako při nasměrování publika na to, kde je třeba provéstaspekty výzvy k akci vašeho webu. Výsledkem je, že video marketing může být řešením úkolu o hodnocení vašich webových stránek, zejména navyhledávače.

November 27, 2017