Back to Question Center
0

Semalt Expert specifikuje, jak se vypořádat se zasíláním spamu do služby Google Analytics

1 answers:

Pokud zjistíte, že vaše webové stránky obdrží hodně návštěvnosti odkazů a data se zobrazují ve vašem Google Analytics, nejste sami, jelikož mnoho lidí čelí stejnému problému. Většina doporučení je nevyžádaná a měla by se zbavit co nejdříve. Nové překročení spamu odkazů poškozují údaje ve službě Google Analytics do značné míry. Útočníci nejenom zničí hodnocení stránek ve výsledcích vyhledávače , ale také získají lepší pozice pro své vlastní webové stránky a blogy. Problémem je to, jak mohou malé firmy vypořádat se spamovým odkazem a zvyšovat počet zobrazení na svých stránkách.

Ivan Konovalov, manažer úspěchu zákazníků Semalt , zde poskytuje cenné řešení týkající se spamu - abstellraum mieten zürich.

Útočníci vytvářejí spam ve službě Google Analytics

První otázka, která napadá naši mysl, je to, proč útočníci a hackeři vytvářejí spam Google Analytics? Vlastníci webových stránek a blogoví pracovníci sledují službu Google Analytics a jednou změní nastavení. Odstraňují a zablokují adresy IP, které vypadají podezřele a brání skutečným lidem, aby navštívili vaše webové stránky. Mnozí hackeři používají nevyžádanou poštu k vygenerování a falešným prodejním potenciálem. Navíc jej využívají k šíření virů a škodlivého softwaru a provádí phishingové útoky každý den. Pokud se ve vašich datech odkazů setkáte s některými podezřelými webovými stránkami, neměli byste na tuto stránku nikdy kliknout a co nejdříve ji odstranit z Google Analytics..

Jak se vyskytuje doporučení spamu

Hackeři a spamátoři používají řadu technik k spuštění robotů a únosu počítačových systémů v botnetu. Některé z nich generují spousty vizí duchů a zvyšují míru okamžitého opuštění vašeho webu. Pokračují v odesílání robotů na vaše stránky, což zničí jeho celkové hodnocení na internetu. Útočníci potřebují spustit JavaScript pro sledování vašeho Google Analytics. Odtud shromažďují data a potřebné informace o vašem webu a podílejí se na podvodných činnostech.

Google postupně zavedl řadu produktů a služeb, které zajistí bezpečnost a zabezpečení webu na internetu. Můžete použít jeho funkce a možnosti, aby vaše stránky byly chráněny před hackery. Sledování lze provést pomocí jedinečných čísel pro všechny vlastnosti. Jedna vlastnost znamená, že můžete použít jedno číslo stopy nebo kód, aby odhadl, zda váš web přijímá legitimní provoz, nebo ne.

Služba Google Analytics umožňuje svým uživatelům používat až 50 vlastností na účet. Znamená to, že pokud vlastníte AdSense, měli byste na jednu nemovitost získat jedno sériové číslo. Číslo UA, což znamená Urchin Analytics, je název produktu, který společnost Google získává již několik let pro své uživatele. Jeho střední čísla jsou skutečné číslo účtu, které byste měli použít při vytváření vlastností. Veškeré vlastnosti v jednom účtu Google Analytics mohou sdílet stejné číslo.

Služba Google Analytics také nabízí možnosti filtrování. Je snadné vytvářet filtry a aktualizovat nastavení analýzy podle nových trendů a taktik. Spousta průvodců a tutoriálů je k dispozici na internetu, abyste se zbavili spamu. Úpravou nastavení můžete zachovat kvalitu vašich dat v Google Analytics.

November 29, 2017