Back to Question Center
0

Semalt Expert: Spotřebitelé potřebují obsah, ne reklamy!

1 answers:

Pokud jde o optimalizaci webových stránek, měli byste vzít v úvahu zkušenosti uživatelů a nezáleží na irelevantním obsahu a falešných reklamních tricích. Dokonce i když vaše stránky jsou navrženy krásně a profesionálně, je pravděpodobné, že vám nebudou mít požadované výsledky kvůli falešnému provozu a spamu.

Expert z Semalt , Oliver King, uvádí, že hlavním důvodem, proč jsou v internetovém vyhledávači zablokovány některé webové stránky, jsou špatné klipy pro umístění produktu. Navíc, nepodstatné reklamy na postranním panelu vždy tlačí návštěvníky mimo vaše stránky - shop rdp usa. Společnost InsightsOne v březnu 2013 provedla průzkum Američanů, v němž devět z deseti jednotlivců tvrdilo, že se setkali s otravnými a hloupými reklamami na internetu.

Zdroj ukázal, že reklamy na postranních panelech webových stránek a obsahu e-mailu byly jedním z nejvíce podrážděných možností umístění reklamy na internetu. Mnoho respondentů porovnalo tištěné nevyžádané e-maily s reklamami sociálních médií a průzkum InsightsOne naznačil, že šedesát procent respondentů uznalo, že jsou podrážděni nepárnými reklamami za služby a produkty, které nikdy nechtěly vidět. Více než třicet procent lidí uvedlo, že opustily webové stránky a nepotřebný obsah, a deset procent zcela zastavilo používání reklamních produktů. Toto všechno se stalo, protože propagační kopie a obtěžující reklamy způsobily, že se cítili špatně.

Měli byste si všimnout, že deset procent přestalo používat inzerované produkty, pokud propagační kopie byly intruzivní na internetu. Značky jsou si vědomy skutečnosti, že by měly používat World Wide Web pro zvýšení jejich spodního řádku a zlepšit jejich konverzi na webu.Pokud budou naplňovat internet s množstvím webových stránek a falešnou provozní situací, udělají více škody než dobré, protože množství inzerátů a příliš promyšlený obsah zničí pověst jejich značek.Obalečníci musí udržovat rovnováhu mezi informačním a vzdělávacím marketingem obsahu a nad optimalizovanými marketingovými strategiemi .

Nezapomínejme, že ani ty nejlepší a nejvlivnější značky nemohou umístit své reklamy na produkty a služby všude na internetu, přesvědčit uživatele, aby si koupili své zboží. Už léta obsah marketing pomáhá firmám a značkám snižovat škodlivé účinky webového marketingu . Všechny značky by měly zapojit uživatele do silných strategií, psát a publikovat obsah a blogy, které jsou šetrné k SEO, a používat strategie SEO s bílým kloboukem, které přitahují uživatele k jejich produktům a službám. Tímto způsobem nebudou muset umístit své reklamy všude náhodně, protože je to organický proces, který pomůže značkám zvýšit prodej. Také posílí vztahy mezi značkami a jejich zákazníky do velké míry.

Značky dosáhnou s tímto procesem požadovaných výsledků a nejlepší věc je, že jde o průběžný proces. Mohou tak rozvinout silný a dlouhodobý vztah se svými novými i stávajícími klienty. Obchodníci, kteří se zaměřují na rozdělení rozpočtu mezi tvorbou obsahu a placenými reklamami, budou muset přidělit více času a peněz na organické postupy, jelikož dobře napsané články budou automaticky zapojovat velké množství zákazníků. Dokonce i užitečné a informující reklamy nebudou mít okamžité výsledky, ale ponecháte negativní dopad na mysl svých klientů. Proto byste se měli soustředit na metody, které zajistí dlouhodobé výsledky a náhodné zastavení reklamních jednotek.

November 24, 2017