Back to Question Center
0

Semalt Expert: Úžasný obsah bez plnění klíčových slov

1 answers:

Pokud se jedná o články a webový obsah, různí lidé se domnívají, že SEO je o plnění klíčových slov. Ujistěte se, že obsah, který píšete, neobsahuje opravná slova a nesmyslná slova. Nulté nadpisy vás dovedou nikam a nikdy byste s tím neměli jít jen kvůli vyhledávačům .

Michael Brown, Semalt Customer Success Manager, připomíná, že byste si měli vždy pamatovat, že plnění klíčových slov vás nikam nevede. Místo toho je interaktivním a užitečným obsahem jediným způsobem, jak dlouho mohou webové stránky přežít. Pokud máte nejasnosti ohledně toho, jak optimalizovat obsah, který se nachází na internetu a v sociálních médiích, je to pro vás to pravé místo - web report php mysql.

Nálezný obsah:

Musíte slyšet o vládních institucích, informačních architektech a obchodníků, kteří milují mluvit o SEO. Nálezitý obsah je typ obsahu, který zaujme mnoho návštěvníků. Pokud jde o vyhledatelný obsah, nemusíte oddělovat vyhledávače od svých webových stránek a sociálních médií. Místo toho byste se měli zaměřit na vytváření vyhledatelných webových stránek a článků, které pracují pro všechny typy uživatelů a mohou vám získat spoustu peněz na internetu.

Musíte se soustředit na tři typy publika: publikum vašich stránek, které může být zapojeno prostřednictvím sociálních médií a ten, který vyhledá váš obsah prostřednictvím vyhledávacích dotazů, zejména prostřednictvím společnosti Google.

Když mluvíte s místními obyvateli, můžete vytvořit obsah, který splní jejich očekávání. Ale pokud chcete rozšiřovat svou síť, měli byste se ujistit, že váš obsah zabírá skutečné návštěvníky, spíše než roboty. Pokud píšete nálezitelný obsah bez plnění klíčových slov, zjistíte, že spousta lidí bude rádi navštěvovat vaše stránky, a to jak prostřednictvím vyhledávačů, tak prostřednictvím webů sociálních médií.

Ve skutečnosti je cesta návštěvníků komplikovanější než televizní pořad, tiskové reklamy, produkty, které můžete sdílet na Facebooku a výsledky vyhledávače. Měli byste vždy rezervovat stránky, které vás nejvíce zaujmou, a ujistěte se, že vaše publikum dělá to samé.

Zdá se, že většina dotykových bodů se týká vyhledávačů a SEO. Takže i když budete mít spoustu klíčových slov, neměl by to žádný význam pro různé osoby na internetu.

Adresy URL pro kontext a objasnění:

Jednotný vyhledávač zdrojů (URL) je první a nejvýznamnější aspekt vašeho webového obsahu. Je to místo, kde vaše publikum dosáhne a bude číst věci, které jste napsali. Ujistěte se, že adresa URL je jasná a obsahuje hlavní klíčové slovo. Není třeba vkládat do něj mnoho klíčových slov. Pro čistou SEO většina odborníků tvrdí, že byste měli adresu URL krátkou a komplexní. K tomu můžete použít služby zkrácení adres URL.

Titulky pro čtenáře:

Vaše nadpisy by měly být pro čtenáře, ne pro sebe. Různé společnosti SEO nesouhlasí s nadpisy H1 a tvrdí, že nemá pozitivní vliv na hodnocení Google. Na druhou stranu, někteří SEO říkají, že okruhy jsou velmi důležité a zanechávají trvalý vliv na SEO vašeho webu.

November 24, 2017