Back to Question Center
0

Semalt Expert: Vyhledávací algoritmus společnosti Google může být pro lidi nevyhnutelné

1 answers:

Každý odborník na SEO, vydavatel nebo spisovatel obsahu ví, že link building je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují hodnocení stránek na výsledkových stránkách vyhledávače . SEO určitě vyžaduje spojení a lidé, kteří se zabývají SEO, je potřebují také.

Zdá se však, že vyhledávače, zejména Google, potřebují nejvíce vazeb a toto způsobuje více škody než dobré - oculos ray ban marrom degrade. Algoritmy vyhledávání Google používají odkazy jako integrální metriku pro hodnocení webů. To způsobilo, že téma budování odkazů tak prominentní na různých fórech. Spisovatelé, blogisté a vydavatelé vždy hledají nové metody získávání odkazů, aby zajistily, že jejich obsah bude mít větší šanci oslovit své publikum.

Michael Brown, manažer úspěchu zákazníků Semalt , vysvětluje, že váha daná vazbám, když hodnocení stránek vypadá, že tlačí další důležitější pořadí na zadní sedadlo. Je zcela zřejmé, že důraz Google na kvalitní obsah, autoritu stránek a vliv jako hlavní determinanty pořadí stránek jsou jen nároky. Jeho vyhledávací algoritmy téměř zcela ignorují tyto aspekty ve prospěch odkazů.

Výsledkem je, že výrobci odkazů neúnavně vyhledávají odkazy, místo aby investovali úsilí o vytvoření kvalitního obsahu, který je vlivný a autoritativní.

Spotřebitelé nejvíce trpí touto chybou v průmyslu. Místo toho, aby získali užitečný obsah, jaký očekávají od webů zařazených na první stránce výsledků vyhledávačů, získávají neurčitý obsah, který byl manipulován pomocí odkazů jen na vyšší hodnocení.

Je pravděpodobné, že příliš velký důraz Google na odkazy vedl k vývoji vnímání, že většina z toho, co je k dispozici na webu, může být zpracována tvůrcem. Tato mentalita pravděpodobně vedla více lidí k spamovým odkazům v naději, že jejich obsah bude vyšší.

Pokud by vyhledávací stroje při vývoji svých vyhledávacích algoritmů dělaly menší váhu na odkazy, každý tvůrce obsahu by se držel základů organické SEO. Bude více znepokojeni tím, že navrhnou své stránky a vytvoří jejich obsah v nejvyšší kvalitě, aby spotřebitelé našli to, co hledají na těchto stránkách. To by spotřebitelům důvěřovalo těmto místům více. Samozřejmě, nikdo by neměl zapomínat na budování odkazů. Ale poté, co se postará o nejdůležitější aspekty SEO, nic by nebylo jednodušší než přilákat kvalitní odkazy na stránky. Jinými slovy, místo by se líbilo, protože je to příjemné.

Společnost Google ve svém stávajícím stavu umožňuje stránkám používat odkazy, které lidem přimějí, aby se jim líbily. Bohužel, dokonce i velké stránky dělají tuto nepřijatelnou věc a člověk se nechá přemýšlet, proč jim Google dovoluje dostat se.

Je-li problém spamy odkazů najít řešení, Google musí být v centru. Musí přerušit přidávání příliš velké váhy do svého algoritmu hodnocení a zaměřit se na nejdůležitější faktory obsahu online: jedinečnost, užitečnost, vliv a autorita. Vyhledávače musí vytvářet úroveň hrací plochy - umožňují soutěžím stránky na základě kvality jejich obsahu a jak dobře se starají o potřeby spotřebitelů. Pokud se tak nestane, více lidí rozvinulo vnímání, že odkazy jsou králem pořadí SERP a že by jen zvýšilo množství zbytečného obsahu na webu, jak bylo již svědkem.

November 24, 2017