Back to Question Center
0

Semalt Expert vysvětluje, jak odstranit ilovevitality a Darodar ze služby Google Analytics

1 answers:

Pokud jste nedávno spustili zcela nový web a pozorovali jste v účtu Google Analytics něco zvláštního, je pravděpodobné, že obdržíte falešnou návštěvnost. Julia Vashneva, manažer Senior Customer Success , říká, že spamboty zaplaví vaše statistiky a spálí šířku pásma za pár dní. Uvidíte, že spousta provozu bude generována darodar.com, ilovevitality.com a dalšími doporučeními duchů - how do you find the value of a boat. Jediná otázka, která udeří vaši mysl, je důvod, proč se děje a jak se zbavit programů o postoupení duchů?

Úvod do Darodaru a Ilovevitality.com

Darodar a ilovevitality.com jsou označovány jako duchovní odkazující. Obě tyto služby zatopily internet falešnými pohledy, zatímco oni prohlašují, že posílají skutečné návštěvy prostřednictvím marketingových a SEO kampaní. Ilovevitality.com a Darodar jsou roboty, kteří budou vyhledávat informace o Google Analytics. Bohužel poskytují falešné zásahy a míra odchodů je vždy vyšší, než se očekávalo. Omezují metriky vašeho webu a zkreslují data služby Google Analytics. Ilovevitality.com a Darodar jsou automatické a náhodné, což způsobuje pro vás mnoho problémů. Dokonce i když jste se nikdy nezaregistrovali na své služby a nabídky, určitě proniknou vaším webem.

Úvod do odkazového spamu

Je špatné, že každá reklama je dobrá, protože kvalitní provoz je mnohem cennější než levná a zbytečná reklama. Ve skutečnosti mnoho webmasterů zničilo své stránky kvůli špatné komunikaci. Spamové jsou primárním viníkem a není tak snadné jim zabránit. Naštěstí existuje několik tipů, rad a triků, které chrání váš web před spamem a boty. Roboti stále posílají škodlivý provoz a data na vaše stránky a do značné míry sklouznou Google Analytics.

Odstranit Darodar metodou .htaccess

Pokud nevíte nic o souboru .htaccess nebo FTP, dovolte mi, abych vám řekl, že je to jedna z nejlepších metod, jak odstranit Darodara. Můžete se zbavit doporučeními duchů touto technikou a trvá to jen pár minut. Potřebujete přístup k serveru FTP a souboru .htaccess. V případě, že o těchto dvou službách nic nevíte, odradíme vás od této metody a chtěli byste se přesunout, protože nechceme, abyste se v budoucnu potýkali s nějakým problémem. Měli byste postupovat podle těchto jednoduchých kroků, abyste zastavili Darodara, ilovevitality.com a další doporučení duchů z ničení vašeho webu. Otevřete soubor .htaccess a vložte do něj určitý kód. Tento kód vám pomůže zablokovat v krátké době boty Darodar.

Odstranit Darodara ze služby Google Analytics

Pokud se vám nelíbí výše uvedené metody, doporučujeme, abyste z účtu Google Analytics odstranili Darodar. Tento účet obsahuje vestavěné systémy pro správu filtrů, které vám pomohou skrýt doporučení nonsense z vašeho ID. Měli byste mít na paměti, že filtry nemohou odstranit neidentifikovanou návštěvnost celku. Místo toho je mohou skrýt z pohledu. Přejděte do administrátorské části vašeho účtu a vytvořte Nový filtr. Neměli byste zapomenout odstranit Darodara a uložit nastavení.

Pozor: Doporučujeme nepoužívat žádnou z těchto metod bez řádného ověření. Darodar Removal Tool vám může způsobit problémy, proto byste měli po konzultaci s počítačovým expertem vybrat vhodnou metodu.

November 24, 2017