Back to Question Center
0

Semalt Expert: Windows PC Ochrana proti virům a malware

1 answers:

Neustále se měnící systém Windows nám nedokáže nikomu doporučit nejlepší antivirový program, a to navzdory tomu, že vynaložil více než 20 let, což naznačuje, že lidem nabízí několik antivirových programů. Základní koncepce však spočívá v tom, že čím víc si je člověk vystaven riziku, tím méně je pravděpodobné, že on nebo ona dostane jeho počítač infikovaný, a to nejen pomocí Anti-Virus.

Oliver King, manažer úspěchu zákazníků Semalt Digital Services, poskytuje náhled do příručky pro ochranu osobních počítačů Windows.

Hrozby škodlivého softwaru

Na rozdíl od minulosti, kdy amatéři představují malware, dnes se malware stává velkým obchodem. Za prvé, shromažďují osobní informace, které zahrnují, avšak nikoliv výlučně, osobní finanční údaje a hesla - ventilatore aria calda a batteria per bambini. Kromě toho vyvíjejí způsoby, jak vydírat lidi za ransomware. Chcete-li tyto problémy vyvrátit, zajistěte offline zálohování pro ty, které považujete za cenné informace.

Kódování a screening

Windows je připočítán k zahájení produkcí AV k potírání nejistoty. Konkrétně, zavedení iniciativy Trustworthy Computing, kterou založil jeden z zakladatelů společnosti Microsoft, Bill Gates, učinil bezpečnost nejvyšší prioritou. V současné době Windows 10 zahrnuje několik bezpečnostních technologií a technologií zaměřených na zmírnění možných hrozeb. Ve skutečnosti je rozumné, aby se dospělo k závěru, že Oracle java, která je uživatelem třetí strany a dalším softwarem společnosti Adobe, představuje hlavní hrozbu.

Kromě toho webové prohlížeče dosahují značného pokroku při zajišťování svých produktů. Například Chrome zabezpečuje prohlížeč tím, že je karanténní, na druhé straně společnost Google zavádí, co označují jako chybu který najímá odborníky, aby hledali otvory pro smyčky buď v Chrome, nebo v Androidech, které v loňském roce platili obrovské množství až do sto tisíc dolarů, nebo více než tři miliony dolarů.

Google navíc přišel s "bezpečným prohlížením", kde lze identifikovat webové stránky, které neobsahují škodlivý software. Všechny metody Safari, Firefox, Chrome a Vivaldi používají tuto metodu, zatímco systém Windows 10 používá filtr SafeScreen. Dále uživatelé, kteří používají systém Windows 10, musí své prohlížeče aktualizovat pomocí nástrojů jako je Patch My PC, Personal Software Inspector nebo pomocí nástroje Kaspersky Software Updater.

Problém AV

Justin Schuh, bezpečnostní expert Chrome, napadl Vesselina Bontcheva, odborníka na AV. Také Robert O'Callahan zaznamenává rady, aby lidé zakázali AV software, ale ne Microsoft. Proto se stalo normou, že programátoři neposkytují poradenství lidem o tom, proč AV nefungují, neboť mají určitou výhodu z spolupráce AV. Windows zůstává nejméně kritizován, což z něj činí nejlepší alternativu.

Způsoby, jak toto čelit

Odborníci se domnívají, že AV není nejlepší volba, nejlepší je použít Windows 10 pomocí filtru SmartScreen, základní telemetrie a heuristiky založené na cloudu. Za druhé, použijte systém Windows, nikoli jako správce, ale jako standardní uživatel. Zatřetí zajistěte pravidelnou aktualizaci softwaru počítače. Kromě toho zálohujte všechna data. Navíc pravidelně spusťte nejlepší antivirový program a nakonec použijte Windows 10 k obnovení, obnovení a obnově.

Výběr AV

Na druhé straně pro ty, kteří nepoužívají Windows, jsou některé z nejlepších AV na trhu, které zahrnují Avast, AVG, Bitdefender, Kaspersky a Trend Micro. Vždy je vhodné používat jeden, který vyhovuje vašim potřebám na základě výkonu.

November 23, 2017