Back to Question Center
0

Semalt: Hackerské tajemství, které nechcete vědět

1 answers:

Informační a technologická oblast přichází s řadou věcí. Například,mnoho podniků přijímá přístup k elektronickému obchodu, který zahrnuje vytvoření webových stránek a blogů, které napomáhají jejich marketingové kampaně.Existuje mnoho nových nástrojů, které vedou lidi skrze komplikovaný proces vytváření webových stránek. Ve stejném měřítku nástroje shackerské použití také postupuje, jak se zlepšují a zlepšují. Hackeři se zbavují mnoha osobních informací, stejně jakodalší informace, které mohou být cenné.

Mohou hackovat webové stránky a zbavit se informací, jako je například kreditní kartainformace, stejně jako další užitečné informace. V důsledku toho by se lidé měli o tyto útoky bát vedle mnoha dalších potenciálních věcíhacker může dělat. Mnoho lidí se diví, jak hackeři vykonávají své vykořisťování s tak vysokým stupněm dokonalosti. Chcete-li se vyhnout hackerůma přežít hack pokusy, je třeba pochopit, jak hackeři hack stránky.

Některé z jejich využití a metody jsou v tomto pokynu připravenyFrank Abagnale, manažer úspěchu zákazníků společnosti Semalt Digitální služby.

  • SQL Injection.

Tento útok zahrnuje útok na špatně kódované webové stránky, aby bylo možné čístjejich databázi. Tento hack ukrást osobní údaje, jako jsou kreditní karty, uživatelská jména a hesla. SQL Injection se děje pomocí speciálníchnástroje, které dokáží přečíst typ databáze a shromažďovat relevantní informace o zákaznících. Tato metoda může umožnit hackerům upravit data, nahrátnebo stahovat soubory z databáze pomocí vzdáleného přístupu.

  • Cross Site Attack..

Tento útok zahrnuje použití funkcí pro zadávání textuwebové stránky. Tento útok vyžaduje, aby oběť klikla na infekční link nebo soubor. Výsledkem je, že skript zavře prohlížeč. Hackerzíská přístup jako z mezipaměti, stejně jako hesla pro všechny webové stránky. Tento útok můžete zabránit také šifrováním informacíjako zavedení sekundárního dekódovacího mechanismu, jakmile informace procházejí mezi uživatelem a serverem.

  • Phishing a podvody.

Jedná se o webové stránky klonů, které mohou uživateli popuditodeslat přihlašovací údaje na falešnou stránku. Informace, které uživatel uvádí, mohou mít značný význam pro zabezpečení datového systému. Pro podvodné útoky,uživatel najde cenná data, například hesla, a získá přístup na webové stránky. Některé případy těchto útoků vedou k de-indexaci awebových stránkách vyhledávačů, což společnosti způsobuje značnou ztrátu.

  • Útoky středního člověka.

Internet je jen o výměně dat. Na webu, auživatel odesílá a přijímá data ze serveru nebo databáze. Jak se data pohybují, existuje určitá zranitelnost, která se vyskytuje v kterékoli fázi procesuproces. Střední člověk napadne cíle při krádeži těchto informací, což může vést k obrovské ztrátě informací o společnosti.

Závěr

Hackeři odebírají miliony peněz prostřednictvím podvodu a jiných prostředků. Způsobují mnohopotenciální ztráty, stejně jako způsobení potíží a agónie jejich oběti. Mnoho forem útoků hacků uspět kvůli mnoha zranitelnostem, kteréjsou ve většině běžných systémů. Je třeba mít dostatečné znalosti o těchto útocích. Bezpečnost vašeho webu a vašeho webuzávisí na účinnosti těchto opatření. Můžete se dozvědět, jak se hackeři daří proniknout pomocí této příručky Source .

November 23, 2017