Back to Question Center
0

Semalt: Jak se zbavit Blackhatworth Referrer Spam v Google Analytics

1 answers:

Ti, kteří vědí, jaký odkazový spam je, pochopili, jak frustrující je to, když se dostane do vašeho Google Analytics. Trend zpravodajského spamu, který infiltroval zprávy GA, vzrostl v posledních letech. Pokud jste majitelem stránek, musíte vědět, jak s ním vypořádat, abyste předešli závažným dopadům, které může mít na vaši firmu.

Blackhatworth.com je jedním z doporučení spamy, které mají mnoho majitelů stránek a manažerů poškrábání hlavy. Jedná se o web, který vám posílá falešný provoz nebo "falešné zásahy" a důvody pro to jsou různé - joe cell ashrafieh. Některé spamové odkazy jsou zaměřeny na přilákání návštěvníků na své stránky. Vědí, že existují weby, které zveřejňují seznamy svých nejvýznamnějších referencí. Stránky spamu doufají, že návštěvníci dostanou pouze proto, že se na takových seznamech objevují. Tyto stránky také banka na zvědavost správců lokalit. Doufáme, že když vás spamují, budete chtít vědět, proč se s vámi spojí. Navštívíte jejich stránky, abyste je zkontrolovali a to je přesně to, co potřebují - provoz.

Jack Miller, špičkový profesionál z Semalt , zde odhaluje způsoby, jak se zbavit tohoto druhu odkazového spamu.

Je spamovací odkaz Blackhatworth.com škodlivý?

Ačkoli doporučení spamu může znít neškodně, protože není spojeno se škodlivými akcemi, jako je šíření škodlivého softwaru, je to vážný problém, protože ovlivňuje data GA.

Problém, který představuje spam spam, spočívá v tom, že vaše údaje o webu analyzují. Vaše data jsou šikmá a nedokáží poskytnout přesné metriky návštěvnosti směrované na vaše stránky. Rozhodnutí učiněná s použitím těchto nepřesných údajů mohou být škodlivější, než jsou užitečná pro podnik. Bohužel lidé, kteří si neuvědomují doporučení týkající se doporučení, to dělají a později se diví, proč jejich strategie SEO nefungují podle očekávání.

Zbavte se Blackhatworth.com spamu odkazů z Google Analytics

Nastavení filtrů pro doporučení spamu v GA je jedním z účinných způsobů, jak se zbavit falešného provozu ze spamovacích stránek. Filtry se starají o stránky, které posílají falešnou návštěvnost přímo do GA, stejně jako s těmi, které používají boty k návštěvě vašeho webu.

  • Přihlaste se do účtu GA a v rozbalovací nabídce Zobrazit klepněte na Vytvořit nové zobrazení a dejte mu jméno.
  • Vytvořte nový filtr klepnutím na příkaz Filtr> Nový filtr. Název nového filtru "blackhatworth.com je dobrý".
  • Po výběru vlastního typu filtru klikněte na položku Vyloučit a v rozevíracím seznamu Filtrovat pole vyberte odkaz.
  • V poli Vzor filtru zadejte příkaz blackhatworth \ .com a uložte nastavení.

Můžete to udělat pro všechny další doporučení týkající se nevyžádané pošty, které se mohou objevit v přehledech GA. Ujistěte se, že před filtrováním jakékoli domény nejprve zkontrolujte, zda je skutečně odkazovač spamem. Nechcete filtrovat skutečné weby a omylem přijít o skutečnou návštěvnost.

November 24, 2017