Back to Question Center
0

Semalt: Jak využít Video Marketing?

1 answers:

Různí marketingoví pracovníci v oblasti sociálních médií a zaměstnanci na volné noze se unavují ze stejných e-mailových šablon. Ať už jste webmaster nebo nabízíte své produkty nebo služby, je vaším úkolem vytvářet výnosy, pokud chcete, aby váš podnik přežíval na internetu. Nepatrné propojení s LinkedIn, zbytečné reklamy a studené hovory vám nemohou přinést obchod, takže je čas myslet ven z krabice. Téměř všechny značky přijaly strategii pro video-centricové zasílání zpráv, která oslovuje své cílové zákazníky a pomáhá jim zvyšovat tržby.

Nedávno jsme mluvili s vedoucím zákaznického úspěchu Semalta Olivera Kinga a položili mu několik otázek. Chtěli jsme, aby ukázal, jak mohou být videa nasazena v celém prodejním turné - gioco gonfiabile usato. Měli jsme také zájem o to, proč je důležité používat videa při uvádění značky na trh.

Fáze č. 1: Fáze zjišťování - video pro problém

Pokud se domníváte, že je snadné zaměřit se na velké množství zákazníků na internetu, možná budete muset změnit své strategie. Fáze zjišťování je o cestě, kde zákazníci hledají od nuly informace o vaší značce. Chtějí vidět, jak vám vaše produkty nebo služby pomáhají vyřešit jejich problémy, takže je to ten správný čas, kdy můžete videa použít ke všem problémům. Tato fáze je užitečná pro ty, kteří se potýkají s malými podniky a chtějí v krátké době splnit své úkoly.

Fáze č. 2: Fáze učení - video prospěšné

Fáze výuky je, kdy můžete použít konkrétní video pro osobní nebo profesionální výhody. Existuje mnoho příkladů na internetu, které pomáhají malým podnikům usadit se. hledá způsoby, jak uvolnit proces, který se nezměnil v souladu s jeho podnikáním, můžete mu pomoct porozumět výhodám videí. Díky videím je snadné zapojit velké množství zákazníků na internetu. kteří pracují v konkrétním produktu nebo nabízejí určitou službu, pak lze videozáznamy využít k zapojení více a více lidí.

Stupeň č. 3: fáze rozhodování - video pro účastníky

Přezkum velkého počtu nabídek je časově náročné. Odborníci poznamenali, že největší nárůst v procesu prodeje B2B spočívá v tom, že se interní účastníci shodují a přesvědčí všechny, aby se odhlásili z iniciativy. Pokud jste vytvářeli videa, které by zákazníkům zaujaly, měli byste je vytvořit z pohledu šéfa. Různí prodejci a obchodníci činí anonymní rozhodnutí a nezískávají z jejich úsilí žádné výhody. V této fázi by se zúčastněný subjekt měl starat o náklady a jak přilákat více a více zákazníků do své společnosti nebo produktů.

Fáze č. 4: Fáze nákupu - video k prodeji

Poslední účel, který videa v B2B průmyslu slouží, je uzavření obchodů. V tomto okamžiku odborníci navrhují vytváření videí, které by mohly značně zvýšit váš prodej. Mezitím by právní překážky měly být řádně řešeny. U společností B2B bude nějaký čas trvat, než se zřídí a začne vytvářet příjmy. Ale nemáte co dělat starosti, pokud jste vytvořili spoustu videí. Stručně řečeno, videa vám pomohou poskytnout konečný krok k získání více a více prodejů.

Rok 2017 může být nazýván jako rok videí a metriky ukazují, že obchodníci projevují větší zájem o vytváření videí, než s použitím tradičních technik a metod.

November 24, 2017