Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat odkaz Spam - Výrazné tipy k zapamatování

1 answers:

Spuštění blogu nebo webové stránky elektronického obchodování je obohacující a obohacující zkušenost, která nabízí spoustu možností pro růst podniků a vytváření příležitostí. Několik idiotů se však pokusí zničit online společnosti a vytvářet překážky pro všechny bez zvláštního důvodu. Chtějí dělat nic víc než vytvářet nepořádek, a jeden z nich je spammer. Je bezpečné říci, že spammeři a hackeři jsou graffiti umělci na internetu, kteří se vždy snaží nechat negramotné značky online.

Pokud zkontrolujete účet Google Analytics a uvidíte nárůst odkazovaných na neznámé weby, je pravděpodobné, že vaše webové stránky byly cílené a musíte co nejdříve přijmout opatření. Stránky, které posílají doporučení, jsou hulfingtonpost.com, ceng.com cenoval.ru a bestwebsitesawards.com. Může to znít podivně, ale většina webmasterů a blogerů nemá tušení, že jejich stránky dostávají falešné názory, většina z nich pochází z míst, která jsme právě uvedli výše.

Naštěstí společnost Max Bell, manažer úspěšných obchodních úspěchů Semalt , zde nabízí několik způsobů, jak tyto stránky zablokovat a zabránit tomu, aby jejich provoz narušoval vaše podnikání na internetu.

Použijte soubor .htaccess k potírání spamu

Pokud jsou vaše stránky hostovány prostřednictvím webového serveru Apache, budete muset aktualizovat. soubor htaccess. Nejlepším způsobem je zablokovat soubor .htaccess pro vyloučení spammerů a špatných botů. Můžete je také přesměrovat na Apache, což nemusí být pro ně snadné odhadnout.

Filtry Google Analytics

Ve většině situací spammeři a jejich botové nebudou navštěvovat vaše webové stránky. Za těchto okolností byste měli zablokovat tyto roboty a načíst je na vlastní webové stránky vložením zvláštních kódů do účtu Google Analytics. V profilu Google Analytics můžete také vytvářet filtry, což vám pomůže zlepšit kvalitu vaší návštěvnosti. Naštěstí nabízí služba Google Analytics spoustu nástrojů, které vylučují odesílatele spamu z dat a přehledů analýzy. Jediným nedostatkem tohoto postupu je to, že nebude použito současně na všech internetových stránkách.

Ruční nastavení filtrování bot

Filtrování bot můžete ručně konfigurovat. Za tímto účelem byste měli jít do účtu Google Analytics a vytvořit nový filtr. Vyberte volbu Vlastní a vložte do ní konkrétní kód.

Blokování spamu Referrer IP

Můžete snadno zablokovat adresy IP spamu. Líbí se mi krok zablokování provozu pocházejícího z anonymních IP adres. Měli byste se ujistit, že přístup spamerů je zakázán na vašich webových stránkách prostřednictvím této praxe.

Seznam vyloučení IP služby Google Analytics

Dalším krokem je zajistit, že jste uložili seznam vyloučení IP služby Google Analytics. Je důležité si uvědomit, že nejlepších výsledků nemáte, dokud tento seznam nevyřadíte. Služba Google Analytics nabízí velké množství možností vyloučení seznamu a zablokování adres IP. Můžete snadno zvolit a nainstalovat plugin na vašich webových stránkách a zajistit tak jeho úplnou bezpečnost a ochranu Source .

November 24, 2017