Back to Question Center
0

Semalt: Jak zablokovat všechny reklamní systémy zdarma?

1 answers:

Reklamy prohlížeče jsou nejen vizuálně nepříjemné, ale představují významné bezpečnostní riziko. Existuje několik morálních důsledků blokování těchto reklam. Zavedením reklamních blokátorů do vašeho prohlížeče omezujete platy těch kódování, navrhování a poskytování obsahu, který obvykle prohlížíte zdarma - nyip photoshop course. Samotné reklamy, které chcete zablokovat, jsou ty, které poskytují finanční prostředky pro umístění všech ostatních online. Frekvence těchto reklam však nakonec podkopává zážitek z prohlížení.

Michael Brown, marketingový guru z Semalta , zde uvádí několik poznámek:

 • Blokující reklamy jsou velmi legální, což znamená, že nemají žádné omezení. Rozhodnutí, jak zablokovat reklamy, spočívá výhradně na vás. Pokud se rozhodnete použít Blokování reklam, ujistěte se, že je čistý a bude vám dobře sloužit. Nicméně mají určitá omezení.
 • Financování Ad Blockerů vychází z jedné organizace nebo jedné osoby. Proto je třeba provést jejich výzkum na firmě před tím, než použijete jejich službu. Musíte se ujistit, že bude eticky zablokovat všechny reklamy po dobu, po kterou jste se s nimi přihlásili. Existují případy, kdy se změní vlastnictví služby Blokování reklam a noví vlastníci obdrží prémie od některých společností, aby přeskočili své reklamní adresy.
 • Přidání rozšíření do prohlížeče bude neoprávněně zpomalit prohlížeč. Pokud však máte účinný stroj, neměli byste se o to obávat. V opačném případě se budete muset omezit na dvě nebo tři karty najednou.
 • Rozšíření vyžadují neustálé aktualizace, které zabírají více času a zdrojů.
 • Ad blokátory nemohou dobře fungovat bez předplatného. Musíte vybrat seznam webových stránek, které chcete zablokovat, a ručně je přidat do seznamu bloků.
 • Pokud spustíte více prohlížečů, není možné spustit blokování reklam na celém systému.

Naštěstí existuje lepší řešení, které je zdarma bez předplatného. Blokuje reklamy pro celý systém navždy. Nepotřebuje software k jeho instalaci, což znamená, že nebude zpomalovat váš systém.

Zde je postup:

Nainstalujte hostitelské soubory z MVPS. Změní známé adresy URL reklamního serveru s nulovým znakem. Když se počítač pokusí přistupovat k internetu, vrátí tento nulový znak, což znamená, že si reklamu nevrátí, což vám ušetří spoustu času a prostředků. Následuje postup ručního blokování reklam pomocí metody MVPS.

 • Potvrďte, že máte oprávnění správce. Spusťte konzolu "Run" stisknutím klávesy Windows a R současně.
 • Zadejte "Services.Msc" a vyhledejte možnost "Client DNS". Klepněte pravým tlačítkem myši na něj a přejděte dolů na položku "Vlastnosti" a poté zvolte "Zastavit".
 • Z rozevírací nabídky "Typ spouštění" zvolte buď "Ruční" nebo "Zakázáno". Odborníci doporučují možnost Ruční.
 • Použijte nová nastavení a restartujte.
 • Vyměňte hostitelské soubory v "C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc" s aktualizovanými soubory.
 • Pokud se antivirový nebo okenní ochránce pokusí přijmout opatření proti akci, odmítněte.

Nyní víte, jak zablokovat reklamy bez blokování reklam, kdykoli jste na internetu. Nezapomeňte pravidelně aktualizovat soubory hostitele a nahradit je v uvedeném adresáři.

November 24, 2017