Back to Question Center
0

Semalt: Jak zastavit WordPress Trackback & Pingback Spam

1 answers:

Trackbacks a pingbacks jsou vynikající způsob, jak vydavatelé a blogy sdílet pohledy se svými fanoušky a pokračovat ve smysluplných a užitečných rozhovorech s čtenáři a následovníky prostřednictvím jejich psaní. Trackbacks jsou věřil být externí komentáře WordPress. Pokud například web používá jiný blogovací software a odkazy na vaše články, bude ručně posílat oznámení, aby vás informoval o svých aktivitách. Na druhé straně, pingbacks jsou výhradní pro WordPress. To znamená, že někdo může odkazovat na vaše články nebo příspěvky blogu pouze tehdy, když oba používáte WordPress jako primární systém správy obsahu - sensore crepuscular da esterno. V tomto případě by obě vaše webové stránky měly umožňovat pingbacky, aby mohly být příspěvky správně odkazovány. Spousta spamerů pokračuje v spamování trackbacku a pingbacks každý den.

Nemusíte se obávat, jelikož Frank Abagnale, přední expert z Semaltu , zde poskytuje několik jednoduchých způsobů, jak se je zbavit a zabránit jim v budoucnu.

Topsy Blocker:

Topsy Blocker pracuje různými způsoby a jeho cílem je analyzovat trackbacks a pingbacks, které váš web denně přijímá. Také kontroluje vaše komentáře a odstraňuje nelegitimní zdroje, jako je například špička..com. Pokud se odesílatel ukáže, že pochází z takových webových stránek, trackbacks a pingbacks budou automaticky nastaveny jako spam. Potřebujete nainstalovat a aktivovat tento nástroj, abyste se ujistili, že vaše stránky neobsahují žádné komentáře k spamu, pingbacks a trackbacks.

Antispam Bee:

Je bezpečné říci, že Antispam Bee je slavná a nejsilnější volba pro blogy WordPress. Má více než 200 000 aktivních instalací a je jedinou možností ověření trackbacků a pingbacků. Navíc tento nástroj kontroluje nejpřesnější komentáře a odstraňuje nepřesné komentáře z vašeho webu. Můžete jej nainstalovat z volby Nastavení> Antispam Bee a program je zdarma. Výchozí nastavení lze kdykoli upravit podle vašich požadavků a výklenku blogu. Výchozí nastavení však postačí, pokud vlastníte soukromý blog nebo spouštěcí web.

WP-SpamShield Anti-Spam:

WP-SpamShield je vynikající a úžasný program, který byste měli zvážit, protože pomáhá zbavit se pingbacks a trackbacks. Automaticky vloží Captcha na vaše stránky a požádá všechny návštěvníky, aby zadali Captcha pro ověření. Někteří z vašich čtenářů však nemusí být přesvědčeni tímto ověřovacím procesem, takže jej můžete upravit. Tento systém neblokuje boty, které budou prohledávat váš blog nebo webové stránky. Místo toho se zbavíte spamových komentářů a tento plugin funguje přesně jako brány firewall. Komentáře spamu jsou blokovány sami, ale můžete nakonfigurovat nastavení z oblasti správy a kliknout na možnost Nastavení> WP-SpamShield.

Závěr - Automatické označování komentářů za spam, pokud obsahují klíčová slova na černé listině:

Kromě výše uvedených metod umožňuje WordPress snadno zkontrolovat komentáře, pingbacks a trackbacks snadno, abychom je mohli označit spamem, pokud je něco irelevantní. Jakékoli komentáře obsahující klíčová slova nebo fráze by měly být okamžitě zablokovány a odstraněny z vašich příspěvků. Dokonce i když neobdržíte oznámení, měli byste jednoduše vymazat ty komentáře z administrační oblasti aplikace WordPress.

November 30, 2017