Back to Question Center
0

Semalt navrhuje způsoby, jak hlásit internetové podvody a podvody

1 answers:

Mnoho majitelů webových stránek a vývojáři zaznamenali pokusy o podvody a internetové podvody.Překvapivě většina obětí nehlásí nic. Oběti se často stydí za to, že se dostaly do podvodů nebo dokonce ztratily naději.V tomto ohledu je nejdůležitější hlásit online podvody a podvody, které zabraňují internetovým zločincům napadat jiné stránky nebo lidi. Jedenmusí mít bojový duch. Kromě toho existuje řada organizací, které jsou ochotné pomoci obětem. Zločin spáchaný přesinternet je také trestný.

Jak tedy může uživatel internetu, majitel stránek nebo vývojář hlásit podvody nebo podvody?Jaké jsou některé dostupné zdroje podvodů a podvodů? Zjistěte si v tomto popisu poskytnutý Andrewem Dyhanem, manažerem úspěšnosti zákazníka společnosti Semalt .

Zdroje online podvodů / podvodů.

Internetové centrum pro stíhání kriminality (ICCC) je prvním použitelným zdrojem. Tohle jepartnerství mezi Národním centrem kriminálního blahobytu a Federálním úřadem pro vyšetřování Spojených států. Podle internetuICCC je jednou z nejlepších platforem pro hlášení závažnějších podvodů, které zahrnují hacking (nebo počítačové proniknutí), Theft of TradeTajemství (hospodářská špionáž), krádeže totožnosti a další závažné útoky z internetu. Nicméně lze i nadále hlásit jakýkoli jiný trestný čin, který neníspadají do uvedených kategorií, i když se domnívají, že spáchaný trestný čin je drobný..Kromě toho, pokud trestný čin nespadá do kategorií ICCC,organizace může řídit oběť příslušné agentuře. ICCC je tedy platforma, která otevírá dveře všem obětem online podvodů a podvodů.

Za druhé, Online Better Business Office USA a Kanady poskytuje webové stránkypro zákazníky, kteří pomáhají obětem podvodů při hlášení stížností týkajících se internetových maloobchodníků a dalších podvodníků. Navíc oběti podvodumůže také prohledávat databázi této organizace, aby zjistila, zda konkrétní obchodník má jiné stížnosti podané proti nim. Taky,stěžovatelé jsou vyzýváni, aby provedli následné kroky a zjistili, zda byly vyřešeny jakékoli stížnosti proti internetovým prodejcům.

Za třetí, internetové stránky Spojených států o internetových podvodech jsou dalšíavenue pro podávání internetových zločinů. Platforma je nejvhodnější pro stížnosti, jako jsou například phishingové útoky, podvodné e-maily, stížnosti spotřebitelůse týkají internetového marketingu a internetových podvodů. Stránky také poskytují odkazy na vhodné agentury, které se zabývají reportingem podvodůurčitého typu on-line zločinu.

Dále Craigslist má stránku, která je věnována prevenci scammingu navíck poskytnutí informací o zprávách v případě, že někdo byl podveden členy Craigslist. Další informace jsou k dispoziciCraigslist webové stránky o tom, jak se vypořádat se podvody kdykoli vzniknou.

Centrum bezpečnosti eBay je další platformou pro všeobecnou bezpečnost trhu. Topomáhá obětem hackingu s hlášením podvodů spojených s aukcí a podvodů příslušným orgánům. Navíc poskytuje eBay Security Centervymáhání práva pro techniky, aby zjistila, zda se podvodník pokouší vykoupit ukradené zboží. Tato funkce je obzvláště důležitáobětem krádeže majetku.

Konečně stránka Zabezpečení Facebooku umožňuje podvodům podvodům hlásit podvodyaplikací, hacků, spamů nebo jiných útoků souvisejících s Facebookem. Nehýbejte se. Nahlásit podvodníky, aby nedošlo k budoucím škodám Source .

November 23, 2017