Back to Question Center
0

Semalt - Jak osvobodit svůj e-mail od malwaru a virů?

1 answers:

Vzhledem k tomu, že se web rozvíjela a rozvíjela, má také svou schopnost rizika. Protože v podstatě každý má e-mailový účet, neúmyslné stahování infekce může být stejně jednoduché jako čtení osamělého e-mailu nebo kliknutí na jedno směrové spojení. Zatímco se nemůžete připravit na každou situaci, základní znalost webu a využití antivirové aplikace umožní vašemu počítači, aby se zdržel získání infekce nebo malwaru - buy homepage backlinks.

Existuje několik účinných postupů pro udržení strategické vzdálenosti od malwaru a infekcí, které by při šance, že budete mít po, bude významně snížit množství infekcí v počítači a organizaci uspořádání.

V tomto článku se Andrew Dyhan, manažer úspěchu zákazníků Semalt , soustředí na nejlepší způsob, jak se prostřednictvím vašich zpráv dostat k vyhledávání varování většiny triků sociální budovy.

Tyto zprávy se podobají e-mailu, který byste doufali zjistit ve vaší doručené poště. Můžete obdržet e-mail, který má spojení, aniž byste museli roztáhnout odštěpný kód, který může poškodit vaše PC..Existuje několik klíčových fokusů, které vám dávají pozor na každou e-mailovou zprávu, a pokud e-mail vypadá podezřele, měli byste dostat momentální cit od odborníka. Prvním krokem je pochopení toho, co jsou náznaky phishingové e-mailové zprávy a jak je udržet od nich. Pokud máte pocit, že nejste si 100% jisti, že e-mail, na který se díváte, je skutečně modrý, měli byste ho rychle vymazat.

Doprovodné metodologie vám umožní řešit problém malwaru a infekcí v e-mailu:

Metody výzkumu normálních infekčních infekcí

Spravedlně pochopíte, co byste neměli od začátku otevřít, řídit náklady na vás nesmírnou míru jistoty. Vzhledem k tomu, že infekční a malware průmysly vykazují vždy známky změn a přizpůsobení se pozornosti klientů, je zapotřebí prověřit současné dopravní strategie.

Nikdy neodpovědět na výrobu e-mailů

Několik případů pravidelných e-mailů zahrnuje osoby, které se k vám přibližují k jednotlivým údajům s cílem, že vám mohou poskytnout hotovost, připojí se z cizinců k zábavnému nebo kreslícímu médií a vyzývají k využívání slev na dospělé zábavu nebo upgrade. V podstatě otevření některého z těchto druhů e-mailů může poškodit váš počítač, takže pokud se zdá, že je podezřelý, jednoduše jej smazat.

Dvakrát kontrolovat podezřelé údaje

Pokud máte šanci na to, že dostanete e-mail z antivirové aplikace, která vás informuje o tom, že vaše PC bylo zasaženo, zajistěte, aby jste před otevřením e-mailu zkontrolovali data prostřednictvím antivirového programu.

Zapnutí e-mailu slepých špiček

Vzhledem k tomu, že obsahy plíživé vrcholky vám umožňují podívat se na obsah e-mailu, což omezuje potřebu klepnutí na e-mail a určit jeho téma - můžete zapnout hodnocení obsahu ve vybrané výhodě pošty.

Vyhledejte slušný zákazník e-mailu

Jakákoli špička, všude okolo udržovaná správa e-mailů, například Gmail je slušná počáteční místo a po nastavení záznamu můžete dodatečně upravit nastavení zabezpečení e-mailové správy.

November 23, 2017