Back to Question Center
0

Semalt: Nevyucujte Google, aby váš web nesnášel

1 answers:

Jack Miller, senior manažer úspěchu společnosti SEMALT vás upozorňuje, že Google může z vašeho výsledku vyhledávání zmizet váš blog nebo webové stránky, pokud se ho pokusíte oklamat pomocí nízké kvality provozu nebo plnění klíčových slov. Například pokud generujete na vašich webových stránkách spoustu návštěvnosti a stále se rozšiřuje o několik příspěvků, společnost Google o tom bude upozorněna a všechny příspěvky a stránky vašeho webu budou z výsledků vyhledávání zcela zmizeny. A nejhorší je, že o tom nikdy nebudete varováni. Právě se ztratíte na internetu a pověst vašich webových stránek může být zničena.

Nákupní odkazy

Pokud jste někdy koupili odkazy od někoho nebo tzv - samtstoff rottweiler. Renomované SEO společnosti, existuje šance, že Google bude penalizovat vaše stránky. Pokud vygenerujete stovky až tisíce odkazů a pokusíte se přijít na první stránku, nikdy nemůžete dosáhnout požadovaných výsledků. Společnost Google se domnívá, že nákupní odkazy jsou praktiky SEO černých klobouků a všechny ostatní vyhledávače nazývají spam. Nezávislé weby a profily sociálních médií nabízejí placené odkazy, které nejsou vhodné pro nic. Takže byste nikdy neměli jít s žádnou z těchto možností.

Připojení adresářů s nesprávným odkazem

Pokud jste se připojili k nesprávným adresářům odkazů, měli byste se z nich odebrat co nejdříve. Mnoho adresářů pošle vaše URL náhodně a to je to, co Google nemá rád nejvíce. Vyhledávače považují většinu adresářů za nevyžádanou nevyžádanou poštu, takže byste se neměli rozhodnout pro ně a hledat pouze adresáře kvality. Matt Cutts z Googlu uvádí, že adresář odkazů je jednou z nejvíce nepochopených a lichých částí SEO.

Článek Marketing

V případě, že jste o předmětu marketingu neslyšeli, dovolte mi, abych vám řekl, že je to celé roky. Cílem je psát články, roztočit různé verze a drobné úpravy slov. Pak bloggery předloží tyto články na různé stránky pro zpětné odkazy. Renomované webové stránky a podniky však s touto možností nechodí. Pokud se domníváte, že článek Base nebo E-Zine vám může přinést kvalitní výsledky, udělali jste významnou chybu a vaše stránky by mohly být ztraceny ve výsledcích vyhledávače.

Klíčové slovo plněné

Je bezpečné říci, že plnění klíčových slov není pro webové stránky přátelské za každou cenu. Pokud jste v jednom odstavci použili mnoho klíčových slov a frází, společnost Google brzy sníží hodnost a může poškodit reputaci vašeho webu. Náplň klíčových slov znamená, že ve svém obsahu používáte opakovaně mnoho klíčových slov, a pokud doufáte, že vám bude mít dobré postavení, nebude vám v žádném případě těžit.

Text nepřirozené kotvy

Hlavním zájmem společnosti Google je zbavit se nepřirozeného kotvy. Pokud o tom nic nevíte, dovolte mi, abych vám řekl, že kotvící texty odkazují na text uvnitř určitého odkazu. Cílem je vytvořit odkazy na webové stránce. Google nedávno aktualizoval svůj algoritmus a nepřirozené texty kotvy jsou nyní považovány za spam.

Nefunkční odkazy

Měli byste vždy zkontrolovat vaše webové stránky pro nefunkční odkazy a opravit HTML kódy. Tento postup opakujte třikrát týdně, abyste zajistili, že vaše stránky budou dodržovat zásady společnosti Google. Vyhledávač nemá rád webové stránky s rozbitými nebo zbytečnými odkazy, takže byste s ním nikdy neměli jít.

November 24, 2017