Back to Question Center
0

Semalt o klíčových slovech plnění a skrytý text

1 answers:

Igor Gamanenko Customer Success Manager Customer Success Manager uvádí, že vypalování klíčových slov a skrytý text jsou dva hlavní problémy, které mohou ovlivnit vaši pozici a společnost Google varuje webmastery, aby se tomuto problému vyvarovali. Pokud jde o skrytý text a klíčové slovo plnění, většina z jednotlivců myslí na padesát řádků dlouhý text na bílém pozadí v zápatí webové stránky. To znamená umístění textu na webových stránkách pouze pro vyhledávač , ne pro uživatele .

Byla to běžná praxe před mnoha lety, i když se tento trend změnil a od té doby se objevilo mnoho nových věcí. Nyní nám říkáme všechno o tom, jak skrýt text na stránkách, jak jej umístit pod další prvky a jak ho zveřejnit, aniž by Google něco věděl .

Klíčové slovo plnění je o zařazení klíčových slov a frází náhodně do obsahu. Nejčastěji to nemá smysl a má zlepšit hodnocení stránek ve výsledcích vyhledávače. Pokud se domníváte, že náplně klíčových slov vám nějakým způsobem pomohou, děláte obrovskou chybu.

Zřetelný inženýr společnosti Google Matt Cutts uvádí, že používání webových stránek jako JavaScript na webových stránkách je dobré, ale náplně klíčových slov nelze tolerovat za každou cenu. Matt vzbudil body, že točit nemůže nikam vést. Osoby, které publikují duplicitní nebo nekvalitní obsah, musí přezkoumat svůj postoj k vlastním místům a umístit pouze nové, relevantní články. Pokud nepostoupí testy spamování klíčových slov, pravděpodobně budou penalizovány.


Je bezpečné říci, že většina klíčových příkladů plnění je zřejmá a jasná. Je dobré klasifikovat klíčová slova a zahrnout je do obsahu, ale plnění klíčových slov a nadužívání nejsou nikdy povoleny. Chcete-li se dostat na špičkové pozice v SERP, měli byste se soustředit na kvalitu spíše než na kvantitu. Nevytvářejte svůj obsah jako lichý a nepřirozený s mnoha klíčovými slovy.

Proč je to pro váš web vážný problém? Pokud vás tato otázka napadne, dovolte mi, abych vám řekl, že když lidé vyhledávají konkrétní klíčová slova a skončí na svých webových stránkách, chtějí se dozvědět více o těchto klíčových slovech a frázích. A pokud jste jim nabídli nekvalitní obsah, není pro vás a vaše webové stránky příliš dlouhá doba. Skryté texty a plnění klíčových slov zaručují špatný zážitek uživatelů a poškozují reputaci vašeho webu v celku.

Pokud vás společnost Google varuje před plným nebo obskurným textem klíčového slova, měli byste se je pokusit odstranit co nejdříve a ujistit se, zda je zachována důvěryhodnost a kvalita vašeho webu. Pokud si nejste jisti, jak odstranit z vašeho obsahu tolik klíčových slov, doporučujeme konzultovat odborníka na SEO nebo zkusit nahradit starý obsah novými a vylepšenými články.

Společnost Google vždy doporučuje, abychom dokumentovali proces vyčištění a vytvořili záložní kopie našich údajů. Tím ušetříte svůj čas a můžete snadno opravit skryté texty a plnění klíčových slov Source .

November 24, 2017
November 24, 2017