Back to Question Center
0

Semalt odpovědi Proč klíčové plnění vede k pandům

1 answers:

Jack Miller, Senior Customer Success Manager, Semalt , vám řekne, jak se vyhnout trestu od společnosti Google a nakonec získání nejvyšších pozic v SERP.

Moje webové stránky byly potrestány v srpnu 2013 v obnově dat. V té době byly uvolněny aktualizace Hummingbirdu a několik dalších míst bylo rovněž potrestáno - avene cicalfate mains. Od té doby jsem se ve vyhledávací síti Google nepodařilo získat zpět. Byl jsem pak potrestán v listopadu 2013, ale nezískal jsem žádné upozornění na spam. Nikdy jsem neudělal propojení budov a vždy bych se zaměřil na psaní kvalitních článků.

Zpočátku jsem nebyl schopen pochopit, proč jsou moje webové stránky potrestány. Později jsem zjistil, že Google zobrazuje polovinu stránek mých stránek, zatímco používá algoritmy vyhledávače . Měl jsem vysokou míru využití některých klíčových slov a je možné, že klíčové slovo vypchatiny vedlo společnost Google k penalizaci mých webových stránek.

Nyní bylo prokázáno, že nadměrné plnění klíčových slov vede k pandům Panda, ale hlavní věc, kterou byste měli mít na paměti, je vyplnění jednoho klíčového slova nebo fráze nebude mít vliv na vaše stránky. Místo toho vyplnění několika klíčových slov a frází škodí vašim webovým stránkám. Během psaní konkrétního tématu můžete použít velký počet klíčových slov a frází, protože je vhodný pro vaše webové stránky. Dokonce i nadměrné používání stejných termínů není pro vaše webové stránky dobré, když hovoříte o konkrétní firmě nebo produktu. Pokud opakujete chybu a věci klíčová slova ve všech svých článcích, jezdíte na tygře!

Google má spoustu problémů s místy jako celek. Když se podívá na vaše webové stránky a zjistí, že se různá slova používají náhodně, nemusí vám to dát dobrou hodnost. Na vaše webové stránky budou uloženy sankce klíčových slov. Jedním z nejlepších způsobů, jak se tomuto problému vyhnout, je podívat se na hustotu klíčových slov v nástroji Nástroje pro webmastery v indexu Google. Poskytne vám přehled o tom, jaké výrazy se nadměrně používají a jak se jim vyhnout.

Například pokud používáte slovo "podnikání" na všech vašich stránkách, neměli byste zapomínat, že mnoho webových stránek používalo toto slovo ve svém obsahu. Společnost Google tedy bude mít za to, že se snažíte oklamat vyhledávače a uložíte na své webové stránky sankce.

Vyprázdněný obsah můžete zpracovat pomocí testování adresy URL pomocí analyzátoru hustoty klíčových slov společnosti SEOBook. Alternativně byste měli najít nejlepší a nejlepší adresy URL pro určité klíčové slovo pomocí pluginu.

Mám pocit, že hustota 3% nebo vyšší může způsobit problémy, protože společnost Google bude považovat za vytažení klíčových slov a frází. Místo toho byste měli udržovat hustotu klíčových slov od 1% do 2,5%. To je v pořádku pro SEO účely a nebude ukládat žádné tresty na vašich webových stránkách.

U každého článku, který píšete a publikujete, by hustota klíčových slov měla být pro jeden termín přibližně 2,2%. Celkově by vaše webové stránky měly uživatelům prostřednictvím informativního a dobře napsaného obsahu zapojit. Bude dobré, kdyby čtenáři měli k dispozici užitečné věci k čtení. To nakonec zlepší uživatelské zážitky, což vám přinese více provozu, více akcií, spoustu komentářů a lepší hodnocení.

November 24, 2017